Darkorbit hilesi arıyorum

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Ziyaretci tarafından paylaşıldı.

1. Z

Ziyaretci Misafir

sa forum moderatörü bilmem yardımcı ola bilirmisin ama bana darkobit hile bulursanız size bedeli ne kadar ise ödiyeceyim .. ( zaman ileri geri alma hilesini biliyorsanız söylermisiniz nasıl oluyo gazatede okumuştum ingilterede küçük hacker facebook farmmile de zaman hilesi yapmış nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum .. kolay gele

2. M

Misafir Misafir

3. M

Misafir Misafir

krdeşim al dene 100%100 işe yarıor bn denedim oldu hesabına 1.000.000.000 urddum gelcek Bunu BIG 10503955 bu numaraya 6662 göndermen yeter

4. M

Misafir Misafir

BIG 10544332 yaz 6662 ye gönder anında 300.000 uridium gelsin ama bir seferliktir.:cool:

5. M

Misafir Misafir

6. M

Misafir Misafir

arkadaşim sana ozel seni acidigim dim diye veriyom bu başka sadece numaralar degişik BIG 10551856 bu numaraya 6662 gonder 5tl kontur gidiyor 100.000 Ü geliyor bn dene dim oldu hadi hairlisi sende yap sanada olsun

7. M

Misafir Misafir

dostum inan ma onlara onlar ken di hesaplarına para yüklemek için böyle diyorlar

8. M

Misafir Misafir

inanmayın şu yalacılara:mad: sizi gidi dlandırıcılar

9. M

Misafir Misafir

kardeşim boxybot var tavsiye ederim

10. H

HTJHJ Misafir

Yalancilar sİzİ hepİnİzde yalanisiniz

11. M

Misafir Misafir

arkadaşlar ben darkorbit oynuorum 21 lwl im sakın bu yalancıları dinlemeyin hiç te o dedikleri şeyleri yapmaya çalışmayın yaptıgınızda onların hesaplarına uridyum gönderiyorlar ben bir kere denedim ve hiç bişi gelmedi siz siz olun salın bu yalanlara kanmayın:)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş