Damla Sönmez Kaç Yaşında?

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında Sosyete tarafından paylaşıldı.

1. Sosyete

Sosyete Yeni Üye

Genç oyuncu Damla Sönmez'in doğum tarihi, boyu ve kilosu nedir kısaca hayatı hakkında bilgi

Damla Sönmez 3 Mayıs 1987 doğumlu genç, güzel ve gelecek vaad eden bir oyuncu.Damla Sönmez 2009 yılında Bornova Bornova filmiyle 46. Altın Portakal Film Festivalinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünün sahibi olmuştur.Damla Sönmez televizyonda birçok programda yer almış Damla Sönmez, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda yarı zamanlı 2 yıl keman 1 yıl piyano dalında öğrenim görmüş bir oyuncudur.Damla Sönmez St. Joseph Lisesi'ni bitirdikten sonra Fransa'da Paris Sorbonne Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi alan oyuncusudur.Damla Sönmez Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne devam ediyor.
    Damla Sönmez son olarak Fox tv ekranlarında yeni başlayan Bir Aşk Hikayesi adlı dizide yer alıyor.

2. Sudem

Sudem Yeni Üye

Genç bir oyuncu daha başarılı olacağını düşünüyorum.

3. Babet

Babet Yeni Üye

çok güzel bir yüzü olduğunu düşünüyorum.

4. Murat

Murat Yönetici

Oyunculuğu her geçen gün gelişiyor, daha da çalışması gerekiyor.

5. ömer islam

ömer islam Misafir

Bence çok ama çok güzel bir oyuncu. Geleceği cok parallel olmasini istemem cok icten soyliyorum haaybii

6. ceydam

ceydam Misafir

kendisi o kadar güxeldir ki kız erkek herkesi kndine aşık eder o güzelliği saflığı temiz kalbiyle vede haraketleriyle onu çokkkkkkk............. seviyoruzzz...(korcey)damla sönmez seçkin özdemir

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. damla sönmez kaç yaşında