Cüce Mağarası'nın sırrı

Konu, 'Doğa Bilimleri' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

 1. yosun

  yosun Süper Yönetici

  Bölgede yaşayan yerli halkın[​IMG] mağarayla ilgili ilginç iddiaları üzerine "Cüce Mağarası" incelenmeye alındı.

  Brezilya'daki ormanların derinliklerinde yaşayan Bororos ve Savantes yerli kabilelerin[​IMG] bölgede bilinen en eski mağarayla ilgili anlattıkları bilim adamlarını harekete geçirdi.

  Bölgede artık "şehir efsanesi" haline gelmiş iddiaların ayyuka çıkması üzerine bir grup uzman[​IMG] mağarayı incelemeye aldı. Aralarında arkeolog[​IMG] etnolog ve tarihçilerin de bulunduğu uzman grubu[​IMG] incelemelerin ilk bir haftasının sonunda ilginç bazı izler bulduklarını açıkladılar. Bunların arasında mumyalaşmış[​IMG] farklı bir tür yarasa ve garip ayak izleri de yer alıyor.

  [​IMG]
  Bölge halkı ise mağarada çok eski zamanlardan beri[​IMG] boyları 1.2 metre civarında[​IMG] yani çok kısa boyları olan[​IMG] insanı andıran ancak kocaman kafaları[​IMG] el ve ayaklarında 3[​IMG] 4 veya 5 parmakları olan uzay araçlarıyla mağaraya gelip giden varlıklardan söz ediyor.
  Uzmanların araştırmalarının sonucunu merakla bekleyen halk[​IMG] rahat uyuyabilmek için[​IMG] birçoklarının bu mağarada kendi gözleriyle gördüklerini söylediklerine[​IMG] akla uygun bir açıklama bekliyor.
   
 2. Nursena

  Nursena Admin

  cuce magrası cok guzelmis...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş