Çocuğum hangi okula kayıt olacak 2015

Konu, 'Liseler ve İlköğretim' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Yeni bir eğitim öğretim yılına başlarken 2008 ve 2009'de Dünyaya gelen çocuklarımız 2014 - 2015 eğitim öğretim yılına 1. sınıf olarak başlayacaklar, Milli eğitim bakanlığının e-okul sistemi sayesinde ilgili sayfaya girerek güvenlik kodu ve T.C kimlik numarası ile çocuğunuzun hangi okula gidecek öğrenebilirsiniz.

2008 ve 2009 yılı doğumluların Ocak , Şubat ve Mart ayında doğanların kayıtları sistem tarafından otomatik yapılacak. Bu öğrencilerimizden herhangi bir özrü olanlar sağlık kurulu raporuyla 1 yıl sonra kayıt ettirebilirsiniz.

1 Nisan 2009 – 30 Eylül 2009'da doğan çocukların kayıtları eğer velileri okul idarelerine başvururlarsa ve çocuklarını okula göndermek istediklerini beyan ederlerse bu öğrencilerimizin de kayıtları yapılacak.

E kayıt 2014 1. sınıf kayıtları 1. sınıf kayıtları için gereken belgeler; 1. sınıf kayıtları adrese dayalı olarak yapılcağından öğrencilerden ikametgah kağıdı istenmeyecektir. Okula sadece nüfus cüzdanı fotokopisi bırakmak yeterli olacaktır. 60- 66 ay arasındaki çocuklarımız ise öğrencileri okula göndermek istediklerine dair veli izin dilekçesi dolduracaklardır.

2014-2015 Eğitim öğretim İlköğretim hangi okula gideceğini sorgulamak için TIKLAYINIZ

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş