Çocuğum hangi okula düştü 2014-2015

Konu, 'Liseler ve İlköğretim' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

2008 ve 2009 doğumlu olan çocuklarımız 2014 - 2015 eğitim öğretim yılına 1. sınıf olarak başlayacaklar, Milli eğitim bakanlığının e-okul sistemi sayesinde ilgili sayfaya girerek güvenlik kodu ve T.C kimlik numarası ile çocuğunuzun hangi okula düştüğünü kayıt yaptıracağınız okulu öğrenebilirsiniz.

2008 doğumlular ve 2009 doğumluların Ocak , Şubat ve Mart ayında doğanların kayıtları sistem tarafından otomatik yapılacak. Bu öğrencilerimizden herhangi bir özrü olanlar sağlık kurulu raporuyla 1 yıl kayıt erteleyebilecekler.

1 Nisan 2009 – 30 Eylül 2009 tarihleri arasında doğan çocukların kayıtları eğer velileri okul idarelerine başvururlarsa ve çocuklarını okula göndermek istediklerini beyan ederlerse bu öğrencilerimizin de kayıtları yapılacak.

E kayıt 2014 1. sınıf kayıtları 1. sınıf kayıtları için gereken belgeler; 1. sınıf kayıtları adrese dayalı olarak yapılcağından öğrencilerden ikametgah kağıdı istenmeyecektir. Okula sadece nüfus cüzdanı fotokopisi bırakmak yeterli olacaktır. 60- 66 ay arasındaki çocuklarımız ise öğrencileri okula göndermek istediklerine dair veli izin dilekçesi dolduracaklardır.

2014-2015 Eğitim öğretim İlköğretim hangi okula kayıt yapıldığını öğrenmek için TIKLAYINIZ

2. H

Haydar. Yeni Üye

2014 4 Nisan doğumlu oğlum var başlamamıştı o şimdi hangi okula gidecek sorgulayınca öğrenebilir miyim?

3. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Şimdi sorgulayabilirsiniz çıkıyor bende sorguladım.

4. a

ayla Yeni Üye

https://e-okul.meb.gov.tr/IlkOgretim/MEM/IOM00009.aspx adresine chrome yerine internet expolorer ile girebilirsiniz.

5. f

fatma1727 Misafir

nerden baktığınızı anlayamadım meb sitesinde sadece 2013-2014 öğretim yılı çıkıyor yani buda geçen sene ağustos ayına ait.bize bu seneki lazım yani 2014-2015 öğretim yılı zannediyorum daha açıklanmadı?

6. h

hakachu Misafir

2014-2015 1.sınıf için e-kayıt sorgulaması yapıyorum ama hiç birşey çıkmıyor. (Oğlum 2008 aralık doğumlu)yardımcı olabilir misiniz?

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş