Çiçek üzerine yazılacak en güzel notlar

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Sevgilinize yada Annenize yada sevdiğiniz bir insana çiçek göndereceğiniz zaman üzerine yazılacak notlar çok önemlidir, bir çok kalıpta güzel çiçek üzerine mesajlar bulunmakta, ancak her insanın kendine özgü bir tarzı vardır, sizde sevdiklerinizi daha özel hissettirmek için çiçeklerin üzerilerine küçük güzel notlar bırakabilirsiniz.
    Benim için seni görmek, çölde suya benzer,Seninle yasamak ise nefes almaya,Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla

Aşkım sana ne demeliyim bilmiyorum,Güneşim desem güneş batıyor,Hayatım desem hayat kısa,Gülüm desem oda soluyor,Sana canım demeliyim.Çünkü bu can seninle yaşıyor.

Sen bir pınar sın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanıl mayan..

Sen benim pırlantam idin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmeyeyim,diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Ruhumdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin.

Bir umut vardır bende hiç tükenmeyecek,bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır,bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek

Sen, kalbime giren bir sevda kurşunu sun,Seni, ya orada bırakacaklar,Ya da, çıkarırken canımı alacaklar bir tanem..

Her mevsim kalbimde açan kır çiçeğim benim,Dualarım sana göz bebeğim benim,Ölsem de vazgeçmem tek dileğim benim,Sen benimsin ben de senin,Sonsuza kadar yemin ederim!

Özlemlerin en güzeli seni özlemek,Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum,umut dolu omlet,haşlanmış sevgi, bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli,ve bir de yalnızlık demledim kaç şekerli olsun?

Ekli Dosyalar:

2. K

Karakiz Yeni Üye

Çiçek kokusunu yüreğinizden sevdiklerinize ulaştırmak gerekiyor. Bu nedenle kalbinizden onun kalbine giden bir şey yazmalısınız.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş