Cesetle seks yaparken yakalandı

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

1. yosun

yosun Süper Yönetici

Morgda 92 yaşındaki bir kadının cesediyle seks yaparken yakalanan laborant tutuklandı.

New Jersey"deki Holy Name Hastanesi"nde meydana gelen olaya tanık olan güvenlik görevlisi hemen polisi çağırarak nekrofil laborantı teslim etti.

ABC televizyonuna açıklama yapan bir hastane yetkilisi, "Tiksindirici bir suç. Ölenin yakınları adına büyük üzüntü duyduk" diye açıklama yaptı. Cezaevine konulan Merino"nun iki hafta önce hastanede çalışmaya başladığı ve işe girerken sabıka kaydı bulunmadığına dair belge de getirdiği öğrenildi.

alıntıdır

2. yosun

yosun Süper Yönetici

bu durumda, ölüm hali için biriktirilen kefen parasına, defnedilene kadar başında dikilecek olan bodyguardın parası da eklenecek galiba :(((sapıkkkkkkkkk

3. FATMA AYNUR

FATMA AYNUR Yeni Üye

sorma yaaaaaaa bunu yapan insan olamazzzzzzzzzzzz yazıklar olsun pis insanlar yaaaaaaa:(
    Allah hepimizi kemiklerimiz çürüyene kadar korusun bu manyaklardannn

4. yosun

yosun Süper Yönetici

aminnnnnnn canımm bunlar insan değil inannamıyorum:((

5. d

duygulu Yeni Üye

aşalık pislik ALLAH ölümüzüde korusun hayret bişi:(

6. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Allah vijdan versin bu kadarınada pes doğrusu. Mesela sizlerle uzun zamandır düşündüğüm birşeyi paylaşmak istiyorum nezaman mezarlıga gitsem hemen hemen 10-15 tane gözüme mezar taşında resmi olanlar gözüme çarpıyor mezarlıklara konulan resimleri çok doğru bulmuyorum sapık insan cok neticede

7. FATMA AYNUR

FATMA AYNUR Yeni Üye

nehircim katılıyorum sana herkes ölen kişiyi görmek zorundamı hem aileside her ziyaretinde daha çok etkileniyordur.bence kayıplarımızı gönlümüzde hatırlamalıyız:(
    mezarlara resim koyarak degil

8. QsqE

QsqE Cadı Üye

iNSAN mı bunu yapan yhaaa

9. yosun

yosun Süper Yönetici

değil canım olamaz cünkü..:(:(

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş