Çerezlerde Bulunan Kalori Miktarı Ne Kadardır?

Konu, 'Sağlıklı Beslenme ve Diyet' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Günlük hayatta ve eğlencelerde tükettiğimiz ve severek yediğimiz çerezlerde ne kadar kalori bulunur?

Çerez deyip geçmemek gerekiyor, kolesterolün dengelenmesinden tutun da yağ oranının düşmesine kadar saymakla bitmeyecek kadar çok faydaları olan çerezlerin sahip oldukları kalori miktarlarını bilmekte büyük yarar vardır.

Detaylarını vereceğimiz tabloda yer alan Antep fıstığı,Ay çekirdeği, badem, ceviz, fındık, Hindistan cevizi, kabak çekirdeği, kestane, kuru incir, kuru kayısı , kuru üzüm, patates cipsi, yer fıstığı gibi çeşitli çerezlerin kalorilerinin ne kadar olduğunu bulabilirsiniz.
    Antep fıstığında bulunan kalori miktarı 600
    Ay çekirdeğinde bulunan kalori miktarı 578
    Badem'de bulunan kalori miktarı 600
    Ceviz'de bulunan kalori miktarı 549
    Fındık'ta bulunan kalori miktarı 650
    Hindistan cevizin'de bulunan kalori miktarı 603
    Kabak çekirdeğinde bulunan kalori miktarı 671
    Kestanede bulunan kalori miktarı 194
    Kuru incir'de bulunan kalori miktarı 274
    Kuru kayısı'da bulunan kalori miktarı 260
    Kuru üzüm'de bulunan kalori miktarı 290
    Patates cipsinde bulunan kalori miktarı 175
    Patlamış mısır'da bulunan kalori miktarı 478
    Yer fıstığında bulunan kalori miktarı 560

Ekli Dosyalar:

2. b

buse Yeni Üye

Ben de diyorum Antep fıstığı yedikten sonra neden çok kilo aldığımı hissediyorum diyordum demek ki bu yüzden hele mısır patlatmayacağım artık.

3. b

buse Yeni Üye

Ben de diyorum Antep fıstığı yedikten sonra neden çok kilo aldığımı hissediyorum diyordum demek ki bu yüzden hele mısır patlatmayacağım artık.

4. b

buse Yeni Üye

5. b

buse Yeni Üye

6. b

buse Yeni Üye

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş