Cemile bebeği doğurmadı mı? Doğurduda bebek öldü mü?

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Öyle Bir Geçer Zamanki Cemilenin bebeği öldümü
    Cemile bebeğini doğurmadımı
    Mustafa Caroline'in bebeğiyse Cemilenin bebeği nerde

Öyle bir geçer zamanki yeni sezonun ikinci bölümünde yine herkesi şaşkına çevirdi. Dizinin sonlarına doğru Caroline gerçekleri anlatınca Cemile'nin yanındaki Mustafa bebeğin Caroline'in bebeği olduğu ortaya çıktı. Bu durumda Cemile'nin bebeği nerede sorusu akıllarda kaldı.

Cemile bebeği doğurmadı mı? Doğurduda bebek öldü mü? Yoksa Cemile sezon finalindeki silahlı sahnede korkuyla düşük mü yaptı? şimdi bu üç seçenekten hangisinin sorunun cevabı olduğu merak ediliyor.

2. Murat

Murat Yönetici

Bo soruya cevap vermek istemezdim nedenmi madem diziyi izliyorsunuz bunu bilmeniz gerekmezmi, sezon finalinde ne olmuştu Cemile vurulmamışmıydı? Balıkcının önüne kendisini atmadımı. Doğal olarak bebekte o zaman öldü zaten. Ali hem Balıkcının hemde bebeginin katili.

3. _

_Caroline_ Yeni Üye

Evet Ali bebeğini öldürdü bende ayyaş oldum :) Hollandaya gittim işte duman oldum yazık bana yazık alime aşkımıza..

Merak etmeyin Alim biraz toparlansın gelecegim bebegimi elinden alacagım ve avrupaya kaçıracam size tüyo verim :p

4. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Cemile bebeği düşürdü çünkü

5. Şaban

Şaban Yeni Üye

Dizinin sonlarına doğru Caroline gerçekleri anlatınca Cemile'nin yanındaki Mustafa bebeğin Caroline'in bebeği olduğu ortaya çıktı. Bu durumda Cemile'nin bebeği nerede sorusu akıllarda kaldı.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş