Canı Yanan İnsanların Söylediği Sözler

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Mevsim tarafından paylaşıldı.

1. M

Mevsim Yeni Üye

Bazen canımız çok yanar ve öyle sözler ederiz ki, karşımız daki şok olur.. Belki sonrasında pişman oluruz.

Seni tanıdıktan sonra lanet ettim zavallı kalbime...

Senin için dünyaları yakarım derdim, nerden bilebilirdim yananın kalbim olacağını...

Sonbaharda aynı daldan düştük seninle farklı yörüngelere savrulduk...

Uzatma o hançer gibi yüreğimi parçalayan ellerini... Daha benden ne alabilirsin ki...

Ben sana inanmış, sana güvenmiştim... Nereden bilebilirdim katilim olacağını...

Dün acıma duygusuyla baktıklarım, bugün en yakın arkadaşlarım... Buda senin eserin...

Bu dünyada, hiç ummadığı bir anda ve ummadığı insanlar tarafından incitilen insanlardan birisi sen misin? İçindeki acıyı bastıracak söz bulamıyor musun? Kalem öyle güçlüdür ki her acıyı bir şekilde ifade eder... İşte kanıtı...

Bir gün beni hatırlarsan eğer hayatının renklerini çalmıştım de... Siyah beyaz bıraktığın hayatımda ben seni her gün öfkeyle anıyorum...

Sen bir akbabasın leşe çevirdiğin hayatımı deşeliyorsun...

Bağırıyorum haykırıyorum sana olan sevgimin nefrete dönüştüğünü anlatıyorum ama bunları sessizce yapıyorum

Unutacaksın belki bana ait herşeyi peki gerçekten unutabilecekmisin seni ne çok sevdiğimi

sessizce git tıpkı geldiğin gibi...

2. B

Badem Yeni Üye

Canı yanan eşek atı geçer derler.

3. a

abrek Yeni Üye

biraz abartmışlar...zor geçer...

4. S

Sadem Yeni Üye

Canı yanmaya görsün bence görüp öyle karar vermek gerek

5. s

se her Misafir