Candy Crush Saga Oyunu Nasıl Oynanır?

Konu, 'Çocuk Parkı' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Hayatınızın oyunudur Candy Crush Saga, bir çok aşaması olan oyunun 500. seviyesine gelmiş biri olarak sizlere bir çok ipucu vereceğim. Öncelikle Candy Crush Saga oyununun oynamanın püf noktaları vardır, jöleleri temizlemeniz gerekir, bazen kiraz ve fındıkları düşürmeniz gerekir, bazen size verilen sürede istenilen puanı almanız gerekir.
    Candy Crush Saga oynarken öncelikle zekanızı kullanmalısınız, oyunun seviyelerine oyun sizi hazırlıyor ve bir süre sonra oyunu kavrıyorsunuz. Oyunda 3 adet şekeri yanyana getirmeniz durumunda şekerler patlıyor aynı şekerden 4 tanesini yan yana getirirseniz bu sefer jelibon yaparsınız bunları birbirine vurduğunuzda bir çok patlama olur, iki tane büyük jelibonu birbirine kattığınızda ise kocaman bomba olur ve size çok fayda sağlar. 5 tane şekeri yanyana katınca lolipop şekeri olur ve bununla 4 tane yanyana katılmış jelibona katınca o renkteki şekerler işaretlenir ve hepsi patlar, 2 tane lolipopu yanyana katınca ise yıldız savaşlarında ki gibi ışıklar saçılır ve ekranı temizleyerek size puanlar verir.

Oyunu oynarken bir sonraki hamleyi hesaba katmanız gerekiyor, canınız bitince facebook arkadaşlardan isteyebilir yada belirli bir süre bekleyebilir can dolmasını beklersiniz. Paranız çoksa can veya lolipop satın alabilirsiniz.

Bir çok oyuncunun bilmediği şans çarkı vardır burada size ek hamle, lolipop, lolipop kırıcı, gibi bir çok hamle verecektir bunları da kullanabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

2. ben oynamak istiyorum fakat tam açıklamalı anlayamadım 4 tane şeker yan yana gelmiyor 2 tane geliyor :(

3. i

idem Yeni Üye

4 tane şeker dediği lolipop değil sanırım tarladaki ürünler :)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş