Çağlayan Topaloğlu kimdir?

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

Çağlayan Topaloğlu hayatı
    Çağlayan Topaloğlu kim
    Çağlayan Topaloğlu hakkında bilgi

Topaloğlu ailesinin yeni jenarasyondaki genç temsilcisi Çağlayan Topaloğlu, ünlü türkücü fenomen Mustafa Topaloğlu'nun oğlu.. 2007 yılında çıkardığı ilk single çalışması "Kalbime Gömerim" ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran, 27 yaşındaki yakışıklı popçu, şimdi ise müzik kariyerine 6 şarkı ve 2 remix'den oluşan albümü ile
    devam ediyor..

2. Murat

Murat Yönetici

Babası gibi garip kelimeler ile karşısındaki kitleyi etkilerse oda yıllarca bu sektörden ekmek yer.

3. M

Misafir Misafir

offfffffff yandimmmmmmmmmm:rolleyes: ama cagatay ulusoydan yakisikli olamazzzzzzzzzz:mad:

4. c

caqlayan_perii Misafir

cagtay ulusoyda kim mis caqlayanin yaninda... masallah yerim onu ♥ ama 27 yasindamii :D en fazla 24 felan gösteriyor ;))

5. M

Misafir Misafir

ben sana hiç katılmıyoru :mad:çağtayy ulusoy daha yakışıklı:):):):):):)

6. M

Misafir Misafir

bencede çağatay ulusoy daha yakışıklı en azından best modele katılmış birinci olmuş çağlayan onun yanından bile geçemez...;)

7. M

Misafir Misafir

off bayildm:cool: caglayana bune yakisiklilk babasiyla arasnda daglar kdr fark war seside sarkilarida super:eek::);):D:rolleyes:

8. M

Muhibbi Yeni Üye

1985 doğumluymuş. ben kendisini hafif gözlerimi kısarak izliyorum, aynı murat boz. tavsiye ederim daha katlanılır oluyor.

9. M

Misafir Misafir

çağlayan çağtaya bin basar.hem murat bozada çok benziyor .murat boz çok yakışıklı olduğu için;);):):):)

10. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

Tamamen Murat BOZ'a benzemeye çalışan bir tip

11. Şaban

Şaban Yeni Üye

Bu ne yakisiklilk babasiyla arasnda daglar kdr fark war seside sarkilarida super

12. Şaban

Şaban Yeni Üye

Katılıyorum sana şuşu dogru söylüyorsun

13. m

maskman Misafir

çaçlayan sssseeeennniii ççççooookkk ssseeevvvviiiyyyoorrrrruuummm:eek:sen çağtay ulusoydan daha yakışıklısın aaaaaaşşşşşşşşşkkkkkkkııııııııımmmmmmm:rolleyes::p

14. m

melis Misafir

allh içn çağaty daha talışklı tab ki

15. çağatay ulusoy da kim yaa tipitip çağlayan daha yakısıklı tabiki de ama her ikiside MURAT BOZ un tırnağı olamaz MURAT BOZ AŞKIMSIN <3 <3

16. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Bilgilendirme icin tesekkurler, bilmedigim seyleri ögrenmis oldum : )

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş