Çağla Şikel’in Cilt Bakım Ürünleri

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında CEYLAN tarafından paylaşıldı.

1. C

CEYLAN Yeni Üye

Çağla Şikel’in Cilt Bakım Ürünleri

Kendinde değişiklik isteyenler. Dilerseniz Çağla Şikel’in cilt bakım ürünlerini merak edenlerin bu yazıyı okumalarını tavsiye ederiz.
    “Bakımıma oldukça düşkünüm. Kozmetik ürünlere meraklıyım. Zaten işim gereği meraklı ve takipçi olmaya da mecburum. Çünkü cildim çok yoğun makyaja maruz kalıyor ve saatlerce makyajlı kalmak zorundayım. Dolayısıyla kullandığım ürünlerin cildim için ne kadar yararlı olduğu benim için çok önemli. Genellikle dermatolojik ürünler kullanmayı tercih ediyorum. Ancak ürünün kalitesi kadar suyun yerini tutamaz.”

ı- DR.JULES NABETi: Oksijenli zen losyonu bir harika! Her an kullandığım bir örün diyebilirim. Makyajım olsa dahi kullanıyorum. Çünkü cildimi her daim canlı tutuyor.

2- NATURA BISSE: Markanın Diamond Serisi bir harika. Vazgeçilmezim diyebilirim. Yoğun makyaja maruz kafan cildimi yeniliyor ve aynı zamanda mimik çizgilerimin azalmasına yardımcı oluyor.

3- SHISEIDO: cilt bakım ürünleri dendiğinde Shiseido’nun yeri benim için farklı. Shiseido’nun vücut losyonu çantamdan çıkarmadığım ürünlerin basında geliyor.

4- LANCOME: Makyajda Lancome’un da rimel’ vazgeçilmezlerim arasında!

5- KANEBO: Kanebo ürünlerinden de fondöten kullanmayı tercih ediyorum. Cildimi tıpkı ipek gibi yumuşacık yapıyor. Vücut için Shiseido’dan Kerastase ya da Osis ürünleriyle yapıyorum.

2. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Gayet şık ve güzel görünüyor.

Ekli Dosyalar:

• 2.jpg
      2.jpg
      Boyut:
      34,9 KB
      Okunma:
      8.593
  3. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Çağlanınkilere gücümüz yetmez :)

4. Nursena

Nursena Admin

shiseido ürünleri biraz kalitededir birazcıkda pahalı ondandır..

5. Murat

Murat Yönetici

dermatolojik cilt bakım ürünleri kullanıyor sanırım.

6. Murat

Murat Yönetici

Çağla Şıkel isimini markaya çeviren akıllı iş kadınlarından. Ürünlerinin kalitesini test ettikce paylaşalım.

7. A

Abdullah Yeni Üye

dermatolojik cilt bakım kullanıyor her halde...

8. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Çağla Şıkel televizyonlara epey hos cikiyor ne gibi urunleri kullandigini bircok kadin merak ediyordur tahmin ediyorum.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş