Çağatay Ulusoy Twitter adresi

Konu, 'Bilgi Deposu' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

Twitter Çağatay Ulusoy
    Çağatay Ulusoyun Twitteri
    Çağatay Ulusoy Twitter adresi,

Gençlerin beğendigi Çağatay Ulusoy'un gerçek twitter sayfasına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli.

Twitter Çağatay Ulusoy

2. a

aysima Yeni Üye

Çağatay Ulusoya twitten ulaşma şansını yakalayın

3. M

Misafirefsane Misafir

ben irandan efsane seni cok seviyorom sana asim askim benim:p:p:p:p:p:p:p:p:p

4. M

Misafir Misafir

seni daha önce sevdiğimi söylemişmiydim yoksa söylemedimi? aa çok ayıp ben sana aşığım ya olurmu gerçi bütün kızlar aşık ama neyse benim aşkım daha büyük ya:confused::confused::confused::)

5. M

Muhibbi Yeni Üye

Çağatay ulusoy bi tık ötenizde yani :D

6. M

Misafir Misafir

Aşkım Çağatay seni çok seviyorum gerçi büyün kızlar seviyor ama benim sevdiğim kadar değil ben seni çok seviyorum sana aşığım sevgilim benim o kadar yakışıklısın ki hep yanındaymışım gibi hissediyorum.Fotoğrafın ile uyuyorum odamın her köşesin senle dolu seni seviyorum aşkım..
    :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

7. t

tannaz-iran Misafir

cagatay ben seni cok seviyorum sana asigim sevgilim benim:p:eek::):D op op op op op
    op op ...................................op op op op op op op ..................... :eek::eek::eek::eek:

8. t

tannaz-iran Misafir

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
    op :p op ;) op :eek: op :) op :rolleyes: op :D op :eek:

9. M

Misafir Misafir

Çağatay ulusoy bi tık ötenizde yani :D
    Aşkım Çağatay seni çok seviyorum gerçi büyün kızlar seviyor ama benim sevdiğim kadar değil ben seni çok seviyorum sana aşığım sevgilim benim o kadar yakışıklısın ki hep yanındaymışım gibi hissediyorum.Fotoğrafın ile uyuyorum odamın her köşesin senle dolu seni seviyorum aşkım..
    :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: op op op op op op op op :D :D ;) ;) :D :D

10. M

Misafir Misafir

ben mardinli güzel ve doğal kız keşke benim gibi kız bula bil sen ama imkan sız canikom

11. ÇAĞATAYIMM

ÇAĞATAYIMM Misafir

ÇAĞATAYYYY BENİMMMM APTALLARR <3 <3 <3 YERİM BEN ONU :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş