Çağatay Ulusoy - Emir Sarrafoğlu Resimleri

Konu, 'Resim Galerisi' kısmında nur07 tarafından paylaşıldı.

1. n

nur07 Yeni Üye

Adını feriha koydum emir resimleri, emir sarrafoğlu resimleri çağatay ulusoy, Adını feriha koydum Çağatay ulusoy, Emir Sarrafoğlu fotoğrafları

2. Murat

Murat Yönetici

Emir Sarraf resimlerinde düzgün fizik ve buna baglı görünümü ile ilgi cekiyor. Oyunculuk konusunda biraz daha zamanı oldugunu düşünüyorum.

3. M

Misafir Misafir

alakası yok oqlum o benim biTane'm <3 <3

4. Z

Ziyaretci Misafir

Bitaneem sen benımsın ya sevıyorum ben senı dunyalar tatlısı aşkım yakışıklım kıskanın kızlarr teyzemın kocasının arkadşı olyuoor hahahha aynı ortmda kaç kere bulundkk resımlerımız bile varr aşkımm benım parfumuu bıle harıka ölürüüürrümmm sana <3

5. Z

Ziyaretci Misafir

resmini gönderde göreliimmm seni???????;;;;;;;
    kimse benim kadar çağatayı sevemez buda size kapak olsun....eğer resmini gönderirsen o zaman haklı olduğunu anlarız bide şu var fotomontaj olmasın bebiş söz konusu çağatay olduğu için asla ve asla yalan yalnış yapmayalım ççaağğğaaaaaaaatttttaaaaaaaaay seni çok seviyoruz

6. Z

Ziyaretci Misafir

Bilmem teyzemin kocasının arkadaşı diyonda belkide yalanda neyse inandık diyelim nerden senin oluyor..................

7. Z

Ziyaretci Misafir

bana bak çağatayın ilk ve son aşkı var emir hem bizim istanbuldaki sitede oturuyo cnm ailesini her şeyini tanıyorum sen benim gibi onu tanıyamazsın.

8. Z

Ziyaretci Misafir

ÇaĞatay senİ Çooooook sevİyorum keŞke hazal kayayla evlİ olsaydin :))))))))))

9. M

MEHTAP BEYZA Misafir

Mehtap ve beyza bİz emİr sarrafoĞluyu Çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sevİyooooooooruuuuuuuuuuuzzzzzz hİÇÇÇÇ dİzİyİ kaÇirmiyoruz :)))))))))))))))))))))))))))))))

10. Z

Ziyaretci Misafir

çağatay seni çok seviyorum aşkımsın benım sana bıtıyorum bitmekle kalmıyorum ölüyorum yaa senle tanısmak çok isterdım ben :eek:

11. :rolleyes:o benim sevgiliyim onun için en sevdiğim çikolatadan 1 hafta yememeye karar verdim yani oderecede seviyorum aşkımmmmm seni seviyorum allah inşallah bi gün karşılaştırır bizi ben ankaradayım fırsat olursa adını feriha koydum setine gelicem seni seviyorummmmm

12. M

Misafir Misafir

emir dizide bile olsa feriha sana ck zarar veriyo kızı öpcem diye boyun fıtığı olcan yakında gençliğine yazık yaaaaaaaaaaaaaa ...

13. Şaban

Şaban Yeni Üye

Kızlar bunun pesınden ayrılmaz.Fılmde de çok başarılı

14. M

Misafir Misafir

:p:p:p:pheralde çağtay için canınızı vereceksiniz foto vardırda bilgisayardan kaydetmiştir hepiniz uyuyunbcool::cool::cool::cool:

15. b

beyza Misafir

:)bakın kızlar boşuna kendinizi haba etmeyin çağatay ulusoy zaten sevildiğini biliyo zaten çağatay ulusoyla tanışamayacağınız için bosuna
    yorulmayın onun aşkı diiller destan bu şakildeki sözlerle bu aşk kifayetsiz kalır:)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş