Bulut Aras Biyografi-Bulut Aras Kimdir?

Konu, 'Önemli Kişilerin Biyografileri' kısmında Almira tarafından paylaşıldı.

1. A

Almira Yeni Üye

Bulut Aras

HAKKINDA YAZILANLAR

Bulut Aras[​IMG]inema kendine geliyor�

Ünal Bolat

Türkiye 25 Kasım 2000

Sinemada aile yapısını rencide etmeyen filmler artık ön plana çıkmaya başlamıştır ki sinema açısından çok sevindiricidir.

Anadolu çocuğuyuz

Sanat hayatımla ilgili bir şey söyleyeyim. Karakter olarak elbette ki birçok rolde oynamışızdır. Oynamaya da devam edeceğiz. Ama özellikle belirtmem gerekirse özellikle homoseksüelliği kabul edemem. Asla düşünemeyeceğim bir şeydir bu. Çünkü bizim karakterimiz bu tür şeylere ters geliyor. Biz ataerkil aileden gelmiş bir Anadolu çocuğuyuz.

Medya ve sanatçı

Bir gerçek var incitiyor. Bu arkadaşlarımızı vatandaş mı istemiyor da geri planda tutuyorlar veya diğerlerini vatandaş çok mu istiyor da onları ön planda tutuyorlar? Bu belli değil? Bu bakımdan medyanın bu konuyu gözden geçirmesi gerektiğine inanıyorum.

Yönlendirenimiz olmadı

Benim en büyük arzu ve isteğim eğitimdeki bu çarpıklığın giderilmesini veya daha makul bir seviyeye getirilmesini rica ediyorum.

Aklım almıyor inanmıyorum

Normal bir insanın bunların bir yaratıcısı olduğunu bulur. Eğer hem aklı yerinde hem de halen ateistliği tercih ediyorsa o kimse bana göre hainlik ediyordur. Ben aklı olan bir insanın ateist olacağına inanmıyorum.

O gücü beğeniyorum

Türkiye ekonomik yönden krizlere sokmak istiyorlar. İstiyorlar da istiyorlar... Bütün bu olumsuz çembere rağmen biz bu oyunlara gelmiyoruz.

Bizi bu oyunlara gelmekten koruyan gücün adını nasıl koymak gerekiyor bilemiyorum. Bu güç ordunun gücü müdür? Dış politikada söz sahibi olan bürokratlarımızın gücü müdür? Yoksa siyasetçilerimizin gücü müdür bilemiyorum. Ama bu güç hangi güç ise o gücü çok beğeniyorum.

Ön yargılı olmamalı

Yaşadığımız hayatın içerisinde bunu hep yapıyoruz. İnsanların birbirlerini anlamadan dinlemeden başarılamıyor. Bu bakımdan ön yargıyı hiç sevmiyorum.

Tek arzum

Şu anda şükürler olsun ülke yönetiminde söz sahibi olmasını istiyorum.

Bulut Aras�tan bir hatıra

Yarım simide rağmen...

Ben 1976 senesinde bir yarışmada birinci olarak sinemaya katıldım. O dönemde bizim ahlakımıza uymayan bir şeyi sanat adı altında da olsa yapamazdım. Yapmadım. Bu benim karakterime uygun değil... Çünkü ahlâk parayla değişilmez...

2. H

Hoca Yeni Üye

türk sinemasının en fantastik örneklerinden birisi olan kuşatma filminde başrolü vardı.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş