Bu Akşam Ne Yiyoruz? "ATV"

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında hayat tarafından paylaşıldı.

1. h

hayat Yeni Üye

Atv yeni İftar Programı Bu Akşam Ne yiyoruz?
    Atv iftar programı Bu Akşam Ne yiyoruz
    Atv Bu Akşam Ne yiyoruz programı,

Ramazanda ATV ekranlarında yepyeni bir program başlıyor : BU AKŞAM NE YİYORUZ?

Sağlıklı ve doğru beslenme ile ilgili tüm soruların cevapları ramazan ayı boyunca bu programda olacak..
    Doğru bilinen yanlışlarla, yanlış bilinen doğrular ortaya çıkacak.

Ramazan ayı boyunca sürecek Bu Akşam Ne Yiyoruz?

2. d

derdat Misafir

Sn.Hocam, hayırlı olsun,Allah utandırmasın.Bir sorum olacak: "trod ilacı kullanırken mide ve kollestirol ilacı birlikte kullanmayın " dediniz, aynı anda mı aynı gün içinde mi ? açıklarsanız memnun oluruz, kafamız karıştı, ben bu 3 ilacı da kullanıyorum, gün içinde değişik saatlerde , yanlış mı yapıyorum

3. Murat

Murat Yönetici

Doğru beslenme ve sağlıklı bir Ramazan ayı geçirmek için önerileri kaale almak gerekecek.

4. m

merve kılınç Misafir

yıldız

5. sorunun cevabı böğürtlen

6. k

kemal zengin Misafir

sn hocam kara ciyerim de büyük bi yağlanma sorunum var 103 kiloyum ve 13 yaşındayım doğum yılm 29.05.1998

yağlanmadan nasıl kurtula bilirim banada tedavi uygulaya bilirmisiniz ?

7. y

yeliz Misafir

sorunuzun cevabı böğürtlen

8. n

nurcan Misafir

sorunuzun cevabı böğürtlen

9. n

nurcan Misafir

Afiyet olsun tüm memleketimin insanlarına.

10. K

Kayıtsız Üye Misafir

merhaba hocam ;
    20 yaşınada 158 cm boyunda 73 kiloyum. Bu kiloyada yenice düştüm doktor kontrolünde ayda 3 ila 4 kilo arası verebildim sizce nasıl ve ilk kez böyle istekliyim düzenli beslenmeyle güzel kilo verildiğini gördüm doktorum tam tahıllı buğday ekmeği veriyor ve normal ekmekten daha çok sevdim ne kadar bulunması zor olsada güzel . Ayrıca hocam ben çikolatayı seven bir insanım bitterin vücuda yararlı olduğunu bildiğim için onu tercih ediyorum ve sütle beraber tüketiyorum ama biraz daha hızlı kilo vermek istiyorum su ana kadar 6 kilo verdim 7 haftada her bölgemden sadece yağ verdim ama ramazan ve oruçluk dolayısıyla egzersiz yapamıyorum neyi azaltmam lazım sizce 0505 838 91 88 bana ulaşabilirseniz çok mutlu olurum :( :(

11. D

Dilek Tokmak Misafir

sorunuzun cevabı kuru fasülye

12. t

tuğçe koçak Misafir

cevap; kuru fasülye.

13. K

Kayıtsız Üye Misafir

iyi günler bu programda sorulan soruların cevaplarını hangi adrese göndermemiz gerekiyor. Bugün sorulan sorunun cevabı kuru fasülye ancak nereye göndermem gerektiğini bulamadım :S

14. n

nurcan Misafir

sorunuzun cevabı kuru fasulye hocam adım nurcan örnek bursanın osmangazi ilçesinde mollagürani mh güranlı çıkmazı no:11 k/2 oturuyorum tlf:0224 224 81 43

15. y

yasemin felhan Misafir

16. m

muharrem akçam Misafir

sorunuzun cevabı kuru fasulye hocam

17. m

muharrem akçam Misafir

hocam sorunun cevabı kuru fasulye ()

18. m

mine akyıldız Misafir

bugünkü sorunun cevabı kurufasulyedir

19. sırt ağrılarına iyi gelen mantarın adı şitake mantarı hocam bu sefer ben kazanırım inşallah hocam kolay gelsin
    tlf numaram 0212 224 81 43

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş