Bomba Gibi Sözler 2012

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında mavimelek tarafından paylaşıldı.

1. m

mavimelek Yeni Üye

Bomba Gibi Sözler
    En Bomba Sözler 2012
    2012 Bomba Sözler

* Aslında insan iki şeyi unutamaz; sevdiği kişiyi ve onun yokluğunu. İki şeyi de asla saklayamaz: sarhoşluğu ve aşık olduğunu.

* Seveceksen, yalnız kaldığında aklına geleni değil, hiç aklından çıkmayanı seveceksin.

* Ben gidiyorum dediğimde gitme diyen birini değil. Ben de geliyorum yalnız gidemezsin diyen birini istiyorum.

* Fazla 100 verdiysem kendini bişey sanma, 98'ini geri alırım, 2'lersin.

* Bana akıl vermeden önce geri kalan aklının sana yetip yetmediğini hesapla.

* Bir papatya istiyorum, seviyormu sevmiyormu demek icin, sevmiyor çıkacaksa yaprakları hiç bitmesin.

* Aşk kalbimi yakan bir volkan gibidir en sevdigim tatlı kazandibidir.

* Ben seni mi sevmişim sana mı yanmışım sana mı inanmışım sana mı aldanmış kanmışım ben ne kadar aptalmışım.

* Ya sen gidipte uzaklara bensizliğe alışırsan. Ya sen sevgilim ummadığım kadar beni çabuk unutursan.

* Git zaten bana bir elvedayı çok görenin arkasından dur diyemem.

* Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak.

* Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice.

* Yalnızlık ALLAH’a mahsus, her canlı bir eş arar. TAŞIN kalbi yok ama onu bile yosun sarar.

* Sevdiğin kişinin sana olan sevgisini anlaman için canını yak. Çünkü kimsenin canı yanmadıkça sana gerçek yüzünü göstermez.

* Gerçek buysa yaşıyorsak, kader varda biz yazıyorsak, ben seni kaderime yazdım. İster siler gidersin, ister kalır ömür boyu seversin.

* Yok, bu kez bakmayacağım, rahat ol sarılmayacağım da ama ne olur cevabını söyle ve git seni kadar dayanıklı olamayacağım için git.

* Günlerim ağlak sabrın sonu selamete varsada faydası yok.

* Bu gece yine uyuyamadım ya da öyle sandım rüyalarıma da gelmiyorsun artık. Hayalmi, hayatmı, yanıldım.

* Bu kader seni benden aldı, seni benden çaldı bir kere sevdim hayatta oda seninle bitti artık elveda aşklara elveda yıllara.

* Herşey biter, su taşı, güneş suyu, zaman güneşi, aşk zamanı, söz aşkı, ben sözü.

alıntı

2. y

yeşil Yeni Üye

Birbirinden bomba sözleri bir araya toplamışsınız doğrusu

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...