Bir Numaram Alışveriş sitesini nasıl bilirsiniz?

Konu, 'Yararlı Bilgiler' kısmında kağan tarafından paylaşıldı.

1. k

kağan Yeni Üye

Birnumaram.com alışveriş sitesinden alışveriş yapmak istiyorum güvenilimi, Bir numaram iletişim adresini yazarmısınız. Bir numaramdan ürün alanlar lütfen tecrübelerini yazabilirlermi?

Sizce LED Televizyonlardan mı alayım yoksa Lcd Televizyonlardanmı almalıyım bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

2. a

arzu. Yeni Üye

İyi biliriz : ) Daha önceden alışveriş yapmadım ancak size iletişim adresi konusunda yardımcı olabilirim sitesinde şu bilgiler verilmekte.

G.M.K Bulvarı No: 47/4

Çankaya ANKARA

Telefon: +90.312.230 03 06

Faks: +90.312 229 79 29

Mesai Saatlerimiz :

Hafta İçi: 08:45 - 18:30

Cumartesi: 09:00 - 14:00

Aslında siteyi gezgeseniz sizde dikkat edebilirdiniz. Aradım telefona bakan var Cumartesi olmasına ragmen olumlu bir dönüş diyebilirim.

3. Murat

Murat Yönetici

Bir alışveriş sitesinde olması gereken tüm güvenlik önlemleri sitede var, Bununla beraber sitenin 5 yıldır yayında olması hizmet sektöründe çok az şikayet konusu olması ise işlerini iyi yaptıklarına işarettir. Maltepe/Ankara Egonun karşısında sanırım yerleri kroki öyle göstermekte burada konum olarakta kiralar belli demekki ciddi bir firma.

4. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Bir numara alışveriş sitesini yeni duydum üye oldum ihtiyaç oldukça alışveriş yapacağımı umuyorum

5. t

tazmanya Yeni Üye

Artık internetten alışveriş güvenli oldu birnumaram.com bir numara olamamış ancak sitelerindeki ürünler güncel fena gözükmüyor. Galaxy S2 almayı düşünüyorum bakalım.

6. i

irem Yeni Üye

Ben üye oldum ilk alışverişimi yaptım bile güvenli bir siteye benziyor umarım yanılmayız

7. b

bayram006 Misafir

bu adresden alışveriş yaptım gayet güvenilir bir yer bilginize

8. h

hüseyin77 Misafir

Ben bu siteye hiç bulaşmamanızı öneririm. İsterseniz telefonu deneyin muhatap bulamazsınız. Ayrıca şikayetvar sitesine bakmanızı öneririm.

9. B

Bülent Ölmez Misafir

Sakın ola bulaşmayın. Parayı ödeyene kadar telefonunuzu ilk çalışta açarlar, parayı ödedikten sonra özellikle sizin numaranıza cevap vermezler. Bir arkadaşınızın numarasından ararsanız yine ilk çalışta açarlar. İnsanı sinir ederler. Kendi ellerinde ürün yok, tedarikçiler ile çalışıyorlar. Aynı gün kargo denilen ürünü telefonla arar yine de teyit eder ve öyle sipariş verirsiniz ama güç bela 3 gün sonra kendilerine ulaşabilir ve ürünün halen kargoya verilmediğini öğrenirsiniz. Hata kaza ulaşabilirseniz her zaman tedarikçimizden henüz bilgi gelmedi cevabını alırsınız. Zar zor kargoya verildiği bilgisini alısınız, kargo takip numarasını istersiniz kargoyu doğrudan tedarikçimiz yapıyor, onlar da henüz kargo takip numarasını göndermedi cevabını alırsınız. Seçmiş olduğunuz kargo şirketini ararsınız, adınıza hiçbir kargo olmadığı bilgisine ulaşırsınız. Sonra yeniden şirkete ulaşmaya çalışırsınız ama yok ulaşamazsınız. E-posta ile sorarsınız ve başlarsınız beklemeye. Para kesildi ama ürün söyledikleri gibi kargoya verildi mi verilmedi mi belli değil. Kendi paranızla rezil olmak istemiyorsanız toplu iğne dahi almayın bu firmadan.

10. E

EnsarKartal Misafir

Merhaba, ayni sorundan bende muzdaribim 3 ay oldu hala para iademo yapmadilar, telefonlara da cogunlukla bakmiyorlar.
    Sen ne yaptin parani alabildin mi?

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş