Bir Erkeği Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz?

Konu, 'Her Telden' kısmında denizfeneri tarafından paylaşıldı.

1. d

denizfeneri Yeni Üye

Erkek kadın ilişkileri her zaman farklı çeşitlerde olup hem erkeklerin hem de bayanların (özellikle ergenlik dönemindeki kişilerin) ilgi odağı konular arasında yer almaktadır. Ben bu konularla ilgilenmiyorum diyorsanız emin olun siz yalan söylüyorsunuz demektir. Şimdi sizlere erkekleri kendilerine aşık etmek isteyenler için yaptığım araştırma sonuçlarında bulduğum bilgileri aktarmak istiyorum.
    *Öncelikle kendiniz olun; asla yapmacık davranmayın. Çünkü erkekler yapmacık davranan bayanlara asla tahammül edemezler.
    *Bakımlı olun; fakat kendinizi bir palyaço gibi boyayarak fazla abartıya kaçan makyajlardan uzak tutun. Aşırı makyaj hiçbir erkeğin hoşuna gitmez.
    *Sevgilinizle konuşmaktan asla kaçınmayın. Çok utangaç bayanlar hiçbir erkek tarafından sevilmezler.
    *Gülümsemenizi ve hoş kokunuzu asla eksik etmeyin. Bakımlı olmaktan zarar gelmez.
    *Komik espiriler her zaman sevilir. Bu nedenle komik olun.
    *Tüm erkeklerin size bakmasına sebep olacak aşırı davranışlardan kaçının; çünkü böyle davrandığınız taktirde karşınızdaki kişi tarafından fazla sevilmezsiniz.
    *Her sıkıntınızı ve her hissettiğiniz duyguyu erkek arkadaşınızla paylaşın. Kendinizi saklamayın.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş