bimer kullanıcı girişi

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Misafir

Bimer kullanıcı girişini nereden yapabilirim?

2. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) - Doğrudan Başbakanlık

Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) - Doğrudan Başbakanlık web sayfasında BİMEr hakkında genel bilgilere, Başvuru yollarına, İnsan Hakları ihlalleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca siteden başvuru yapıp, başvurunuzu sorgulayabilirsiniz.

3. Bayan Üye

Bayan Üye Misafir

Bilgilendirme için teşekkürler.

4. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Rica ederim canım.

5. acemm

acemm Yeni Üye

Bimer kullanıcı girişi hakkında verdiginiz bilgiler için teşekkürler.

6. Murat

Murat Yönetici

Cevap istiyorsanız Ad,Soyad,TC Kimlik No,Adres,E-posta bilgilerini girmeniz zorunludur ibaresine dikkat ediniz.

7. cavss

cavss Yeni Üye

BİMER İNTERNET BAŞVURU FORMU adresi arıyordum sayenizden buldum. Form doldururken nelere dikkat edilmeli hususunda bilgi verebilirseniz sevinirim.

8. Misafir

Misafir Misafir

vatandaş olarak değil kullnıcı yani görevli giriş linkini yszarsanız

9. SAFİYE

SAFİYE Misafir

İtİraz ben bedensel engellİyİm raporum 60 aÇikÖĞretİm lİseseİ mezunuyum İlkokulda aÇik ÖĞretİm bİtİrdİm Öms sinavina gİrdİm 60 soru 60 dakka 4 yanliŞ bİr dĞruyu gÖtÜrÜyo sorular bana gÖre Çok zordu sinava sifir maralle gİrdİm samsun havza sosyal hİzmetlerde kaliyom aanormal İnsanlarin arasida yaŞiyorum meb sinavindan 62 pun almiŞtim aÇikÖĞretİm mezunlarina hak taninsa sosysl hİzmetlerde kalana bİr hak tanisalar ne olur kpss sinavina gİrenler 2 bÜÇÜk saat sinav sÜre bİzlere neden yok gereyİnİn yapilmasini az derİm

10. yefeojolj

yefeojolj Misafir

Bimerin cep versiyonu varmı

11. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

zabıta tönetmeliğinin 41.maddesi 42.maddesi ihlal ediliyor.zabıta amiri ve memuru gecici görev verilip işciden itfaiye erine elbise verilip amir ve memurluk yaptırılıyor bu yanlışlığın ele alınmasını arz ederiz.kanunsuz bir uygulama ayrıca suç

12. Muhibbi

Muhibbi Yeni Üye

insanın oturduğu yerden az da olsa sesini duyurmasını sağlayan sistem

13. Misafir

Misafir Misafir

bir türlü bimeremedik

14. MAHFUZ

MAHFUZ Misafir

Slm
    baŞbakanim seni Çok sevİyorum

15. Şaban

Şaban Yeni Üye

teşekkür ederim bu işime yarayacak

16. yasin soylu

yasin soylu Misafir

Sayin baŞbakanim,ben mersİnden yasİn soylu ÇİftÇİyİm,3 yildir zarar edİyoruz,Çok borcum oldu el İÇİne Çikamaz oldum,ne zaman anlayacaksin bİzİ,yaŞim 27 oldu evlenemİyorum,satacak 1 dÖnÜm yerİm bİle yok kİ satip Ödeyİm.eĞer kendİme zararim olursa bunalimdayim baŞbakanim,12 yildir sİze hİzmet edİyorum ama mİllete cevap veremez oldum,kabak 30 krŞ,patlican 20 krŞ bu kadar daolmaz yaa İnsaf yaaa,allah rizasi İÇİn efendİmİz aŞkina yalvariyorum Çare bİr Çare,numaram 05423714261

17. bircan gedik

bircan gedik Misafir

ben bayburt dan yazıyorum internet den fazla anlamam benim bir şikayetim var bayburt da üniversite geldikten sonra ev kiraları 200 300 den 500 600 700 lere fırladı o da bula bilirsen ondan sonra memleket göç veriyor nasıl dursun asgari ücret alan 500 lira kira verirse ne yer ne içer çare önce ALLAH dan sonra devlet den.

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. bimer kullanıcı girişi 2010