Bilgisayardan Etype Proğramı Nasıl Kaldırılır?

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında zeyhal tarafından paylaşıldı.

1. Bilgisayarımda etype proğramı nasıl kaldırılır yardımcı olurmusunuz, etype klasörünü nasıl kaldırıcağım fikrim yok. etype proğramı nasıl silinir resimli anlatırsanız sevinirim.
  2. Murat

Murat Yönetici

Etype programını silinmesi bazıları için zor olabilir geçenlerde sosyal paylaşım sitelerindeki bir oyunla ilgili 57 mb civarında bir dosyayı silemiyorsunuz kaldır dediğinizde de bulamıyorsunuz gibi bir sorun ile karşılaştık.. Öncelikle bu proğramdan kurtulmanın en iyi yolunun ne olduğunu belirtmek isterim. Etype klasörünü silmeye çalışmayın, nedenmi? çünkü silinmeyecektir.. Proğramı hemen alt sekmede sürekli açık durumda kalacak göreceksiniz. Bu proğramı kaldırmak için proğramın size sunduğu küçük pencereden saçma bi face hesabı ile giriş yaparak % lik kısmı yüzde 100 e getirin sonra profilden paylaştıktan sonra proğramdan çıkabilecek ve kaldırabileceksiniz. Eminim sorunu çözmek için bir kaç saattir ömrünüzden ömür gitmiştir. Etype proğramı nasıl kaldırılır hususunda sıkıntınız olursa sorunu belirtiniz.

En iyi cevaplara bakabilirsiniz.

3. Aman ne dertli bir şeymişsin sen etype proğramı soğuk terler döktüm uygularken.
  4. Misafir

Misafir Misafir

yaptim gitti ama bilgisayarı açtığım zaman yine geldi
    :(
  5. Program ekle kaldırdan kaldırılır.
  6. Misafir

Misafir Misafir

yaa %lik nerde gösteriliyor ben neden göremiyorum acil birisi yazabilir mi ?
  7. Misafir

Misafir Misafir

Sürekli altta çıkan programa gir countine scoreboard felan yazıo oraya gir ordan gösterir
  8. Misafir

Misafir Misafir

Başlat> Tüm Programlar> EType> Uninstall> No Deyin Gerisi Halledersiniz Tahmin Ediyorum (Bunu Başka Yerden Ögrnedim)
  9. Misafir

Misafir Misafir

denillen herşeyi yaptım ama olmuor olmuor olmuor ..... uffffsss
  10. Misafir

Misafir Misafir

Allah razı olsun senden ya ne diyim oh kalktı sonunda
  11. Misafir

Misafir Misafir

facebook hesabından bağlanıp bırıne tavsıye edıp yuzde yuz olunca dosyaları sılebılıyor kurtabılıyorsunuz
  12. Mamy

Mamy Misafir

kardeşim Allah razı olsun ne diym ya ..
  13. Misafir

Misafir Misafir

Süpersiniz hepinizde Allah razı olsun ya
  14. Misafir

Misafir Misafir

Arkadaşlar dediklerinizi yaptım ama eType Scoreboard kalkmadı...
  15. Misafir

Misafir Misafir

Çok teşekkür ederim.Senin dediğini uyguladım ve program silindi.
  16. Misafir

Misafir Misafir

Teşekkür ederim dediğinizi yaptım.Yer imlerinde gözükmüyor ama üst http bölümde hep etyp ile ilgili şeyler çıkıyor.ayrıca googleye girince etyp arama motoru çıkıyor:( lütfen hemen yardımcı olun acil gerekli :((( teşekkürler :(
  17. çağan

çağan Misafir

çok sağolun yaw ne illet bişeydi öle Allah razı olsun hepinizden
  18. Misafir

Misafir Misafir

Arkadaşlar ben e type ye ait bütün klasör masaüstündeki kısayol falan sildim ama kaldıramadım.Bilgisayarımın kasasında ki reset atma tuşuna bastım.Bilgisayar açıldığında altta çıkıyor ama %25 olan yer açılmıyor sadece yükleme ekranında + işereti çıkıyor.Nasıl yapacağım lütfen yardım edin
  19. Misafir

Misafir Misafir

arkadaşlar benimki xp ve yaptım kendi denemem şimdi başlat ara diyoruz oraya uninstall etype dioruz we karşımıza 2 adet program çıkıyor 1. ye girioruz no dioruz next dioruz oraya bişey yazma war öf edin finish diyin gider
  20. Misafir

Misafir Misafir

ya arkadaşlar ne bişedir bu ya eType nin bütün purogramını sildim yine gitmiyo facebook tade davet ettim arkdaşlara 100 oldu yine git medi biln var sa acil mesaj atsın:(

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. e type nasıl kaldırılır