Beren Saat sevgilisinden ayrıldımı ?

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında Nursena tarafından paylaşıldı.

1. Nursena

Nursena Admin

Beren saat sevgilisindne ayrıldımı? Beren saat kiminle birlikte? Beren saatin sevgilisi kim diye merak edenleriniz olabilir.. bir ara kıvançla beraber olduğu konuşuldu gerçi ben yakıştırıyorum keşke olsalar ama sekiz olunca olmadı :)

Beren Saat Sevgilimden Ayrılmadım diyor.
    Beren Saat "Bülent ile karşılaşmamız ya da tecavüz sahnesi yüzünden ayrıldığımız gibi haberler yazıldı. Ama bunların hepsi çok saçma... Levent'le ayrılık yok, ilişkimiz devam ediyor!" dedi

Beren Saat, Levent Semercioğlu'ndan ayrılmadım dedi!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin güzel oyuncusu Beren Saat, Etiler Fridays adlı mekandan çıkarken Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi. Ayakligazete.com'un haberine göre, set arkaadşlarıyla birlikte güzel bir akşam yemeği yediğini belirten güzel oyuncu Beren Saat, yönetmen sevgilisi Levent Semercioğlu ile haklarında çıkan "ayrılık" haberleri hakkında ilk kez Süper Starlife objektiflerine konuştu. Beren Saat "Bülent ile karşılaşmamız ya da tecavüz sahnesi yüzünden ayrıldığımız gibi haberler yazıldı. Ama bunların hepsi çok saçma... Ayrılık yok, ilişkimiz devam ediyor!" dedi.
    AYAĞIMDA TELLE YAŞIYORUM!

Aşk-ı Memnu dizisinin senaristi Ece Yörenç'in doğum gününde Kıvanç Tatlıtuğ ile bir araya gelen ve hasret gideren güzel oyuncu "Çok güzel bir geceydi, eski set ekibimizle beraber senaristimizin doğum gününü kutladık." dedi. Aşk-ı Memnu çekimlerinde ayağından sakatlanan Beren Saat "Şimdi sağlık durumum iyi, ancak hala daha ayağımda tel var. Biraz yürürken zorlanıyorum." diyerek aracına binip, mekanı terk etti

Ekli Dosyalar:

2. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Bu arada bende bir habere rastlasım Araplar çok ilgi gösteriyormuş Berene :)

Fatmagülün Suçu Ne? dizisiyle yeniden magazin gündeminin tepesine oturan oyuncu Beren Saat, Asmalımescitte Arap turistlerin hücumuna uğradı.

Güzel oyuncu Beren Saat, eski dizisi Aşk-ı Memnunun senaristi Ece Yörençin Beyoğlu Asmalımescitteki doğumgünü partisine katıldı.

Berene Arap fanlarından ilgi

Ece Yörençin, Ece Barda kutlanan 48′inci doğum gününe Beren Saatin yanı sıra Kıvanç Tatlıtuğ, Fırat Çevik, Kerem Çatay, Ali Sunal ve sevgilisi Gökçe Bahadır da katıldı.

Gecenin en dikkat çekici anları ise Beyoğlunda gezen Arap turistlerin, hayranı oldukları oyuncuları bir anda karşılarında görmeleriydi.

Önce büyük bir şaşkınlık yaşayan Arap turistler daha sonra fotoğraf makinelerine sarılarak başta Beren Saat olmak üzere diğer ünlü oyuncularla uzun uzun fotoğraf çekindiler.

Yoğun ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Beren Saat, Arap turistlerle sık sık şakalaştı.

3. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

bu dizilerden sonra sevgili filan kalırsa ben bişey demiyorum :)

4. Murat

Murat Yönetici

Her Dizi yeni bir deneyim oluyor. Gerek özel hayatlarında gerekse iş hayatlarında.

5. a

ayca Yeni Üye

Beren saat ve Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuklarını geliştirdiler oldukları yerde durmadıkları için tebrik ediyorum.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş