Berbat Ama Başarılı Filmler

Konu, 'Sinema, Tiyatro ve Televizyon' kısmında elnur tarafından paylaşıldı.

1. elnur

elnur Yeni Üye

Film izlemeyi sever misiniz? Ben bayılırım. Ama bazen uzun süre reklamı yapılsa da başarılı olmayan filmlerle karşı karşıya kalırız. Bu kadar reklam bunun için miydi deriz izledikten sonra. Bugün sizlerle 2004/ 2014 yılları arasında başarılı olduğu gişelerde kanıtlanmış ama beğeni görmeyen filmlerden bir demet sunacağım. Bakalım siz de benimle aynı fikirde misiniz?

national-treasure-patriotic.jpg

*2004- National Treasure: Yeni bir Indiana Jones doğuyor sanıldığı için çok izlenen bu film çok abartılı olduğu için serisi giderek azalarak biten filmler arasında yer almaktadır.

51Y3PK5Q9VL.jpg

*2005- The Pacifier: Vin Diesel'in o zamanlar büyük yıldız olması ve Disney'de filmi iyi pazarlamasından dolayı izlenmek istenmiş; ama aynı konsepte sahip birçok film olduğu için beklenilen ilgiyi görememiştir ( bence göremedi ).

Anna_Faris_in_Scary_Movie_4_Wallpaper_1_1280.jpg

*2006- Scary Movie 4: Scary Movie 3'ü beğenen herkesin coşku ile izlemek istediği bir film olmuş; şakaları beklenildiği kadar komik olmadığı için çok da fazla beğeni görmemiştir.

445719.jpg

*2007- Wild Hogs: İyi oyuncu kadrosuna sahip olan bu film senaryosunun kötü oluşu ve oyuncuların isteyerek oynadıkları bir film olmadığı görünümü verdiği için filmi izleyenler tarafından olumsuz eleştiri almıştır.

Bedtime-Stories-Wallpapers0.jpg

*2008- Bedtime Stories: İlginç bir konsepti olduğu için izlenmek istenmiş; çocuklara uygun olmadığı yorumu film sonrası birçok kişinin dilinde dolanıp durmuştur.

2009_couples_retreat_wallpaper_0011.jpg

*2009- Couples Retreat: Promosyonu çok yapılan bu film birçok kişi tarafından romantik komedi zannedilmiş olup gayet sıkıcı bir film olduğu için beğeni alamamıştır.

The-Last-Airbender1.jpg

*2010- The Last Airbender: Avatar hayranları tarafından izlenmiştir. Senaryosu kötü olan bu filmin oyuncuları ve efektleri de hiç beğenilmemiştir.

onesheet.jpg

*2011- Jack and Jill: Güldürmece izlerim diye gidenler hüsrana uğramıştır.

devil-inside-movie-poster-01.jpg

*2012- The Devil Inside: Filmin ani bir şekilde bitişi izleyici kitlenin filmde neden böyle bir bitiş olduğu konusunda ikilemde kalmasına neden olmuş bu nedenle çoğunluğun beğenmediği bir film olmuştur.

a_good_day_to_die_hard_movie_poster.jpg

*2013- A Good Day To Die Hard: Die Hard'ı sevenlerin John McClane'nin en güzel filmlerinden birini görmeyi arulayarak gidip hüsrana uğradıkları filmlerinden biridir.

*2014-Transformers Age Of Extinction: Senaryosu beğenilmeyen bir film olmuştur.

2. Murat

Murat Yönetici

Bu tip filmleri oldu bitti sevmedim, gülmek istiyorsak aynaya bakalım :)

3. elnur

elnur Yeni Üye

Komik biriysek elbette doğru seçenek.

4. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Die Hard ile Scary Movie'yi izledim, ikisinide sevmiyorum :)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş