Beni bırakıp gitmek isteyene.....

Konu, 'Aşk Şiirleri' kısmında Hatice tarafından paylaşıldı.

1. Hatice

Hatice Yeni Üye

Beni bırakıp gitmek isteyene.....
    ellerin o kadar sıcak ki,bırakma diyemedim
    bırakıp gittin ya beni
    içim ılıdı benim.
    kaybettiğimde seni
    soğuk rüzgarım benim.

hayata dair unutkan sözler düşürdüm
    sana ait kırık fotoğraflar...
    bir ölümlünün defterinde ne olabilir ki,
    [COLOR=#0000ff]geleceğe dair umutlar. [/COLOR]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]bir kaç hatıra bir kaç önemsiz şey [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]bir bakış,içi boş satırlar [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]daha ne olabilir ki [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]saysam ne önemi var ki [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]düşlerim hiç bu kadar yabancı olmamıştı [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]hiç bu kadar yabancı değildi sensizlik [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]bari bir şey söyle giderken [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]yürekten nağmeler oku [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]seni seviyorum mesela,ben de özledim gibi. [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]ılgıt ılgıt es ki titresin acizane ruhum [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]sevmek buysa galiba ben yoruldum. [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]oysa ne tatlıydı hayat [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]ne hayeller büyütürdük dünyamızda [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]sen ve ben mutluyduk aslında [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]fark bu ya anlamsız kavgalardan [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]koca ayrılıklar çıkardık, koca yanlızlıklar. [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]ellerin o kadar sıcak ki [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]bırakmam diyemedim [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]bırakıp gittin ya beni [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]içim ılıdı benim [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]kaybettiğimde seni [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]
    [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]soguk rüzgarım benim.. [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font]

2. Şaban

Şaban Yeni Üye

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Bir guzel siir daha, ask sen nelere kadirsin.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş