Belki buraya uymuyor ama yinede yardim isticem sizden arkadaslar...

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında Fatih A. tarafından paylaşıldı.

1. F

Fatih A. Yeni Üye

Slm arkadaslar,

ben 5 yildir evliyim ve su an esime ile cok kötü bir zaman yasamakdayiz.

Size bir sorum olucak ve sizden bunu samimiyetinizle cevaplamanizi bekliyorum.
    Erkek veya bayan fark etmez!

Eger sizin kaynananiz veya kaynataniz size küs iken evinize gelirse ve iki hafta boyunca sizi hic olarak sayarsa, siz ne yapardiniz? Ve esiniz birsey olmamamis gibi davarinyor bu arada...

Bu ara, ben iki hafta dayandim, neden diyorsaniz, esimi sevdigim icin. Ama son gün kaynatam da kaynanami almaya geldi ve oda, ben yokum gibi davrandi. Sonra esim kalkmis, daya yeni bana soruyor, neyim var diye. O anda ben patladim ve icimi dökdüm... Ve söyledimki, eger bana küs iseler, birdaha evime gelmesinler. Ne zaman küsölügü birakirsalar, ozaman basimin üstünde yerleri var.

Allah rizasi icin bana akil fikir verin. Kuranda bunun hakkinda biseyler yaziyordur mutlaka, bildiginiz ayetler varmi acaba?

Sizede bide, bana neden küstüklerini anlatayim:

Bundan 4 ay önce yine ikisi evime geldi. Aksam yemeginde kaynatam esime dönüp sunu söyledi: Ben sana türkiyede de amcanin evinde oturum aldim, haberin olsun. Hic beni ilgilendirmiyor gibi davrandi. Bende ona dedimki, benimde bu oturum hakkinda fikrimi alsaydin sevinirdim. Benimde tr de evim var, istesem oturumu ben yaparim hanimima. ben kocasiysam kizinin, bana sölyiceksin böyle seyleri dedim. Ve bu özel seylere karismanin bir manasi yok. Laf lafi acti, bagirdik cagirdik, baya bi kavga etdik yani. Ama ne bir kötü laf söyledim, onlardan tek bir erkek veya koca olarak öz hakkimi istedim. Ve bunlar, esim de, bunu anlamiyorlar.

Ltf. bana bu konuda yardimci olun.

Su an esim ile konusmuyoruz. Neymis, ben ona demisimki, bunu düsmanlar bile yapmaz. Yok neymis, ben onun ailesini düsman dan beter görüyormusum... Konu ayriliga kadar geldi, ve esim evden ayrilmak üzere. Cocuk olmasaydi ben yapacagimi bilirdim ama oglum elimi kolumu bagliyor.

Yorumunuz icin size simdiden tskler ederim.

Saygilar..

Fatih

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş