Bekar Kadınlara Öğütler

Konu, 'Aşk'a ve Sevgiye Dair Herşey' kısmında hayal perisi tarafından paylaşıldı.

 1. h

  hayal perisi Yeni Üye

  Yalnızsanız ve uzun bir ilişkinin ardından buhranlı bir yalnızlığa itildiyseniz içinize kapanacağınıza sizi karanlığa çeken ruh halinden kurtulamaya ne dersiniz?

  *Güzel olduğunuzun farkına varın. Terk edildiniz diye kendinizi çirkin ilan etmeyin. Aynanın karşısına geçin ve kendinize hayran olmayı deneyin. Ardından daha fazla nasıl güzelleşebileceğinizin muhasebesini yapın.

  *Hayır teşekkürler demeyi öğrenmelisiniz. Size ilgi gösteren bir erkek olduğu zaman ilginizi çekmese bile sırf yalnız kalmamak için o kişinin arkadaşlık teklifini kabul etmemelisiniz.

  *Kendi ayaklarınızın üzerinde durmayı öğrenmelisiniz. Şimdiye kadar cüzdan taşımamış; kendi parasını kendi harcamamış biri olabilirsiniz. Fakat artık yalnızsınız ve unutmayın bu durumla tek başınıza baş edebilirsiniz.

  *Önceden sevgilinizle ya da eşinizle yaptığınız her şeyi tek başınıza yapmayı öğrenmelisiniz. Dışarıda akşam yemeği yemek, tatile çıkmak ya da güzel bir kahve keyfi yapmak gibi....

  *Yatakta yalnız olmanın rahatlığını hissedin. Birinin horultusu ile uyanmamanın ya da yorgan savaşı yapmamanın keyfini sürebilirsiniz.

  *Biri ile seks yapmak için illa da aşk paronayasına kapılmayın. Eşinizden ayrıldınız ama bu durum bir daha başkası ile seks yapmayacaksınız demek değildir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş