Bebek Doğduğunda Söylenen Güzel Sözler

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Yeni bir can Dünya'ya teşrif ettiğinde o kadar mutlu oluruz ki, o saf ter temiz bebeğin gelişi ile dile gelir en güzel sözler.. Zaman ile kirlenen güzellikleri onun saf gözlerinde güzel gülüşünde görürüz.Eşinizin dostunuzun yeni doğmuş bebeklerine hayırlı olsuna giderken orada onları onurlandıracak güzel sözler söylemek gönüllerini alacaktır.

Yeni bir bebek doğduğunda söylenecek güzel sözler.

Yeni doğan bebeğinize aramıza hoş geldin diyor, siz değerli ebeveynlere ve yavrunuza sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Gözlerini dünyamıza ilk kez açan bebeğinize Cenabı Allah’tan uzun ömür, siz değerli ana ve babasına hayırlı bir evlat olmasını niyaz ederiz.

Ailemizin son ve yeni üyesine hayatımıza hoş geldin diyor size ve ailemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.

Geleceği belli olmayan bir dünyaya yeni bir insan daha kattığınız için sizleri tebrik ediyor hayırlı evlat olmasını diliyoruz.

Çok heyecanlıyım abi, yenge, sayenizde ilk defa hala oluyorum. Tebrikler canlarım.

Çok geçmiş olsun abla, enişte, sayenizde ilk defa teyze oluyorum. Tebrikler sizlere olsun.

Bacım çok teşekkür ederim, sayenizde ilk defa dayı oluyorum. Tebrikler güzellerim.

Siz çok yaşayın , sayenizde ilk defa amca oluyorum. Tebrikler kardeşlerim.

Hoş geldin Nehir bebek. Sefalar getirdin bizlere.

Yeni anne ve babaya mutluluklar, yeni doğan yavrunuza uzun ömür mutluluklar dileriz.

Bebeğinize hoş geldin, size de geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Bebeğinizle beraber sağlık,huzur ve mutluluk dolu yıllar dileriz.

Minik bebeğin yanaklarından ileri ki günlerde öpebilmek dileğiyle geçmiş olsun.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş