Bayramda Otobüslerde Boş Yer Nasıl Bulabilirim?

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Ziyaretci tarafından paylaşıldı.

1. Z

Ziyaretci Misafir

Bayram öncesinde boş yer olan firmalar hangileri, Bayramda otobüs ile memlekete gidecegiz ancak yerler dolu ek seferleri olan firmalar varmıdır?

2. Murat

Murat Yönetici

Bayram öncesi deyim yerindeyse otogarlarda terminallerde büyük bir izdiham yaşanır bir senin acısı bu aylarda çıkar. Bununla birlikte otobüs işletmelerinin ilgili açıklamasını yayınlıyorum.

3. A

Abdullah Yeni Üye

[TABLE="class: siyahfont3, width: 100%, align: center"]
    [TR]
    [TD]4 Her zaman akıllarda kalıcak bi anıydıı - Seda Bakan ( 03/07/10 19:23 )[/TD]
    [/TR]
    [TR="bgcolor: #EEEEEE"]
    [TD="bgcolor: #EEEEEE"]bn 12 yaşımdayken bundan 8 sene önce istanbul seyehatle yolculuk yaptım. az kalsın kaza yapıyorduk cok feci bir sis vardı o kadar cok korktum ki anlatamam kamyonun arkasına girmişiz hiç görünmüyo bile...[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD]4 degısık bır yolculuk - arda öner ( 13/06/10 20:37 )[/TD]
    [/TR]
    [TD="bgcolor: #EEEEEE"]sanırım bundan 4 yıl önce ben daha 13 yasındayım ve tek basıma ıstanbul dan candarlıya annanemlerın yanına gıdecegım neyse metro dan bıletımı aldık aksam saat 22:30 da esenlerden otobüse bındıık ...[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD]4 ses turizimde komik şamatalı yolculuk - orhan 66 ( 10/06/10 09:48 )[/TD]
    [/TR]
    [TD="bgcolor: #EEEEEE"]merhaba yolculuk hatıram eski olmasına rağmen paylaşmak istedim. 1997 yılı temmuz ayının 25'idi esenler otogardan ses turizimin 22:30 seferiyle yozgat sarıkayaya yolculuğumuz başladı hemşerim olan y...[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD]4 metro turizm - derya güler ( 20/05/10 19:11 )[/TD]
    [/TR]
    [TD="bgcolor: #EEEEEE"]19.05.2010 tarihinde gece 12 de ankaradan antalya ya metro turızmle seyahete çıktım inanın çok seyehayt ediyorum arabanın temızlıgı yapılan ikramın kalite ve sunuş şekli personel güleryüzlülügü mukemm...[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD]4 aşık oldum - cumhur yuluğ ( 13/05/10 23:58 )[/TD]
    [/TR]
    [TD="bgcolor: #EEEEEE"]herkeze selamlar adım cumhur.istanbul dan tekirdag a ablama ziyarete gidişimle başlıyor hikayem aslında. ablamda 3 gün kaldıktan sonra kız arkadaşım kuşadasına gidip 2 gün onunla vakit geçirmemi ist...[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD]4 zaman asimi)) - oya ak ( 09/05/10 11:15 )[/TD]
    [/TR]
    [TD="bgcolor: #EEEEEE"]15 yil sonra bir Otobüs yolculugunda mola vermek icin durduk.Garson yanima geldi ve dediki cay alirmisin bende olur dedim fakat adam gitmedi yanimdan bir türlü;) buyrun dedim abla cayin parasi dedi......[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD]4[B] lider midyat seyahat [/B]- nebahat salgun ( 22/04/10 17:03 )[/TD]
    [/TR]
    [TD="bgcolor: #EEEEEE"]ben istanbulda yasıyordum. öğretmenliğim için tayinim mardin/midyat'a çıktı.Lider Midyat Seyahatta bilet aldım. doğu firması olduğu için öncelikle şüphelerim vardı. Ancak otobuse bindiğim andan itibar...[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [FONT=Arial][TABLE="class: siyahfont3, width: 100%, align: center"]
    [TR]
    [TD][URL="http://www.otogaristanbul.com/index.php?sayfa=yolculukanilari&ani=8208"][FONT=Webdings]4[B] yol çilesi [/B][/FONT][/URL][FONT=Webdings][B]- pelin KAÇAR [/B]( 24/02/10 21:09 )[/TD]
    [/TR]
    [TD="bgcolor: #EEEEEE"][FONT=Arial]05.07.2008 tarihinde iki yegenimle D.bakır\ergani ye gidiyorduk ama erganiye gidecegimizi söylemedik.otobüste çalışan muavin arkadaş söyledik oda biz ordan geçmiyoruz.ama sizi aktarmalı olarak ulaştır...[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD][URL="http://www.otogaristanbul.com/index.php?sayfa=yolculukanilari&ani=8056"][FONT=Webdings]4[B] Okumadan Geçme.... [/B][/FONT][/URL][FONT=Webdings][B]- Musa AYDIN [/B]( 01/02/10 12:04 )[/TD]
    [/TR]
    [TD="bgcolor: #EEEEEE"][FONT=Arial]Burda yazılanları kimle okuyor bilmiyorum... Fakat Host olmak istiyorum... İstanbul Gop da oturuyorum... Yasım 22 Askerlik bitti...Lise mezunuyum... Acele host olmam lazım :D İlginiz için Teşekkür e...[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD][URL="http://www.otogaristanbul.com/index.php?sayfa=yolculukanilari&ani=8054"][FONT=Webdings]4[B] urfaya modern otogar [/B][/FONT][/URL][FONT=Webdings][B]- salih [/B]( 31/01/10 08:56 )[/TD]
    [/TR]
    [TD="bgcolor: #EEEEEE"][FONT=Arial]evet urfa otogari cok cirkindi ama o eskide kaldi simdiki otogar turkiyenin en modern otogarlarindan biri.....[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD][URL="http://www.otogaristanbul.com/index.php?sayfa=yolculukanilari&ani=8037"][FONT=Webdings]4[B] muavinlik işi arıyorum çok seviyorum [/B][/FONT][/URL][FONT=Webdings][B]- fırat karagöz [/B]( 28/01/10 01:23 )[/TD]
    [/TR]
    [TD="bgcolor: #EEEEEE"][FONT=Arial]mrb ben 18 yaşında diksiyonu çok iyi uyku problemi olmayan seyehatı çok seven bir gencim muavinlik mesleğini çok seviyorum en iyi yağtığım iştir lütfen firma sahiplerinin dikkatine no:05356850405...[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD][URL="http://www.otogaristanbul.com/index.php?sayfa=yolculukanilari&ani=8020"][FONT=Webdings]4[B] muavinlik yapmak istiyorum [/B][/FONT][/URL][FONT=Webdings][B]- mesut güneş [/B]( 25/01/10 15:56 )[/TD]
    [/TR]
    [TD="bgcolor: #EEEEEE"][FONT=Arial]ben elazığ paluluyum 19 yaşındayım elazığ.bingöl.muş.bitlis.van.şırnak.hakkari.batman.mardin.siirt.diyarbakır.tunceli fark etmez muavin lazım lursa lütfen çk ihtiyacım var çalışmaya daha önce hiç yapm...[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD][URL="http://www.otogaristanbul.com/index.php?sayfa=yolculukanilari&ani=8013"][FONT=Webdings]4[B] muavinlik yapmak istiyorum [/B][/FONT][/URL][FONT=Webdings][B]- ÜNAL [/B]( 23/01/10 22:16 )[/TD]
    [/TR]
    [TD="bgcolor: #EEEEEE"][FONT=Arial]ben 18 yaşında diksiyonu düzgün lise mezunu( busene bitiyor) eğer gereksinizm duyulursa muavin olmak istiyorum...ihtiyaç duyulursa lütfeen ararmısınız adresim form bilgilierinde mevcut .....[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TR]
    [TD][URL="http://www.otogaristanbul.com/index.php?sayfa=yolculukanilari&ani=8002"][FONT=Webdings]4[B] mavin [/B][/FONT][/URL][FONT=Webdings][B]- orhan kul [/B]( 22/01/10 15:05 )[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [/font][/FONT][/FONT][/font][/FONT][/FONT][/font][/FONT][/FONT][/font][/FONT][/FONT][/font][/FONT][/FONT][/font][/FONT][/FONT][/font][/FONT]

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş