Balık Burcu Erkeklerin Özellikleri Nelerdir?

Konu, 'Balık' kısmında fulya tarafından paylaşıldı.

1. f

fulya Yeni Üye

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri
    Balık Burcu Erkeği Nelerden hoşlanır
    Balık Burcundaki erkeklerin özellikleri

On iki burcun en hassas erkeği... Zeki ve duygulu. Hayalperest ve yaratıcı.

Ama kararsız. Renkli bir iç âlemi var ve gerçek dünyayı mı tercih edecek, yoksa o hayal dünyasında mı geçirecek ömrünün büyük kısmını?

Balık burcu erkeği, cömert ve başkalarını memnun etmekten hoşlanan bir tiptir. Bu yüzden epeyce de savurgandır.

Ama zaten her durumda başarılı olacağı için. parası vardır, aşırıya kaçmadıkça da parasını dilediği gibi harcayabilir.

Aşk zamanı

Balık burcu erkeği iyi niyetlidir. Zihninde kötü fikirlere, başkalarına zarar verecek niyetlere yer yoktur. İnsanları oldukları, gibi kabul eder. Bu yüzden de kolay kolay hiçbir şeye şaşırmaz, hayret etmez. Başkalarının ayıp saydığı birçok şey Balık burcu erkeğine göre doğaldır.
    Tabii kendisine karışılmasını hiç mi hiç istemez. Kısıtlanmaya gelemez. Bu adam her şeyden önce güzelliğe hayrandır ve yaşadığı yerin, evinin de böyle olmasını ister. İmkânları olduğa ölçüde evini güzel, yaşanılası bir yer, bir tür sanat eseri haline getirmeyi ister. Hayalleri çok zengin ve renkli olduğu için evi de peri masallarındaki sarayları andırır. Hiçbir Balık erkeğinin evi başkalarınınkine benzemez, onu özel kılacak bir şeyler mutlaka olur. Sevmeyi ve sevilmeyi ister. Sevdiği zaman cesaretle hamle yapması, engelleri aşması, başarıya erişmesi daha kolay olu

Yaşam ve Sağlık üzerinden Balık Burcundaki erkeklerin özellikleri konusunu okudunuz.

2. M

Misafir Misafir

Geçen gün facebook da gezerken gördüm,ama benim bilmek istediğim bu siteyi kullanan var mı gerçekten işi alımları konusunda durumları nedir.Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş