Babaya Söylenecek En Güzel Günaydın Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Özellikle kız çocukları ile babaların arasında çok kuvvetli bağlar vardır, tabi erkekler arasında baba oğul muhabbeti de bir başkadır.

Sabah olunca babanızı mutlu edecek ona sevginizi saygınızı ifade edecek en güzel sözleri sizler için derledik.
    Günaydın babacığım günün güzel geçsin inşaallah.

Babaların en tatlısına en şirinine günaydınlar olsun.

Babacığım bir günümde değil her günüm desin Günaydın Günün çok güzel geçsin.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın canımsın Günaydın Babacığım.

Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam canım Babam Günaydın.

Günaydın hayatım tek erkeği Günaydın canım Babam

Dertler Olsada ömrümüzde ışık bitmez Kalbimizde Yine Gülerek Başlıyacağız Babacığım

Sen Benim Canım Sen Birtanem Sen benim Günüm Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Günaydın Canım Babam

Ailemin reisi, büyük aşkım. Medarı iftiharım sevgilim herşeyim Günaydın Babacığım.

Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Günaydın Babam.

Canım babacığım Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın Günaydın.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım Günaydın.

Günaydın Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgiler Babacığım.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 11 Ocak 2015
  2. d

diana Misafir

3. M

Misafir Misafir

Babacığım sonsuz ferahlık ve mutluluk içinde yine bir gün başladı biraz kızsanda bana Çok seversin beni buna inandığım için bunları söylüyorum Seni Seviyorum babacığım...

4. m

misafir kiz Misafir

kahramanım ve ilk askim.Benimle yeni bir gune baslamaya ne dersin?

Hayatimin anlami uyanma zamani...

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş