Babalar günü Whatssap mesajları

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Babalara cep telefonu üzerinde bulunan Whatsapp uygulaması ile sevgi, saygı, özlem mesajları göndererek bu güzel günü kutlamak isteyenler buraya.

Babalara söylenecek en güzel Babalar günü mesajları.
    Meğer dilimdeki en güzel kelimeymiş senin adın. Ne zaman Babam desem dünyama güneş doğuyor, ruhumu huzur kaplıyor Babalar Günün Kutlu Olsun canım Babam.

Başımda gölge idin ağaç idin Babalar günün kutlu olsun can tanem.

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilmeyen dünyanın en güzel Babasının Babalar gününü kutluyorum.

Ben gülünce gülen, ağladığımda ağlayan benim için yaşayan dünyadaki en büyük şansım benim biricik Babam Babalar günün kutlu olsun

Evimizin neşesi, dünyamızın güneşi, mutluluğum, huzurum en büyük servetim sensin benim canım Babam. Babalar günün kutlu olsun.

Karşılıksız tek sevgi anne derler oysa babanın çocuğuna duyduğu sevgide öyledir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım Babam. Ellerinden öperim..

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin Babam. Babalar günün kutlu olsun koca yürekli adam.

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım Babam... Babalar günün kutlu olsun!

Gücüme güç, umuduma umut katan Babam.. Babalar günün kutlu olsun!

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, Babam. Ellerinden hürmetle öperim.

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım Babam. Babalar günün kutlu olsun.

Babam senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneş. Işığın hiç eksilmesin diliyorum. Varlığınla mutluyum. Babalar günün kutlu olsun sevgili Babam.

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Son nefesime kadar da hep böyle olacağım. Babalar günün kutlu olsun canım Babam.

Bugünde seni seviyorum ama dünden bir fazla yarından bir eksik canım Babam. Babalar günün kutlu olsun.

Benim için çektiğin tüm sıkıntıları unutturmak tek amacım. Seni seviyorum canım Babam Babalar günün kutlu olsun.

Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş