Azer Bülbülün Ölüm Nedeni

Konu, '24 Saat' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

Azer Bülbül Neden Öldü
    Azer Bülbülün Ölüm Sebebi Nedir
    Azer Bülbülün Ölüm Nedeni

Azer Bülbül hayatını kaybetti, Şarkıcı Azer Bülbül otel odasında ölü bulundu. Antalya'da bir gece kulübünde sahne alan Azer Bülbül otel odasında ölü bulunduğu bildirildi. 43 yaşında yaşamını yitiren Azer bülbül Antalya'da kaldığı Mostar Otel'de hayatını kaybetti.Antalya'da 20 gündür sahne alan Azer Bülbül kaldığı otel odasında menajeri tarafından ölü bulundu.Olayla ilgili inceleme başlatıldı.
    Gelişmeleri birazdan aktaracağız..

Edinilen bilgiye göre; Şarampol Caddesindeki bir otelde kalan şarkıcı Azer Bülbül kendisini cep telefonuyla arayan ve ulaşamadığı için otele gelen menajeri tarafından odasında ölü bulundu.Otele sağlık ekipleri çağrıldı fakat yapılan müdahale sonuç vermedi. Azer Bülbül'ün bir süredir Antalya'daki bir barda sahne aldığı öğrenildi. Polis olayla ilgili inceleme başlattı. (trthaber)

2. Murat

Murat Yönetici

Azer Bülbül’ün ölüm nedeni ilk belirlemelere göre kalp krizi olduğu öğrenildi.

Antalya’da kaldığı Şarampol caddesi üzerinde bulunan 3 yıldızlı Mostar otelinin 4’üncü katındaki odasında menajeri tarafından ölmüş olarak bulunan ünlü türkücü Azer Bülbül’ün cesedinde cumhuriyet savcısı ve polis ekiplerinin incelemesi tamamlandı. Yakınları tarafından tabuta konularak çıkartılan cenaze, otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Azer Bülbül’ün ilk yapılan incelemelerde kalp krizi sonucu öldüğü belirlendi. Bülbül'ün, kesin ölüm nedeninin yapılacak otopsiden sonra belirleneceği bildirildi.

Yirmi gündür Antalya’da bulunan sanatçı Azer Bülbül’ün bir eğlence merkezinde her akşam sahneye çıktığı öğrenildi. Yılbaşından önce İstanbul’a döneceği belirtilen Azer Bülbül’ün eğlence merkeziyle yeniden anlaşma yapması nedeniyle Antalya’da kaldığı öğrenildi. Azer Bülbül’ün 10 Ocak tarihine kadar Antalya’da sahne programı olduğu öğrenildi.

3. i

ipekpoyraz Yeni Üye

Neden kal krizi geçirmiş Azer Bülbül? bilgisi olan varmı.

4. i

ipekpoyraz Yeni Üye

Çok eskiden beri takip ederdim üzüldüm öldügüne, kendini çok fazla içki ve benzeri maddelere verdiginden beri dinlemiyordum. Umarım ölümü temiz olmuştur.

5. f

firuze Yeni Üye

Çok efkarlı şarkıları vardı, hayatı hep aykırı geçti bir parladı bir söndü ne diyelim Allah tahsilatını affettsin.

6. b

birtanem16 Yeni Üye

Azer Bülbül'ün şok ölümü ile ilgili ne dediler?

Doğa Rutkay

Solunum yetmezliğinden vefat etmiş Azer Bülbül...

Hatice

Azer Bulbul,Mekanin Cennet Olsun Guzel Yurekli Arkadasim,Sen Bu Olumu Hakedicek Adam Degildin :( SENI SEVIYORUZ

Davut Güloğlu

Azer bülbul vefat etmıs hakkın rahmetıne kavusmus ALLAH rahmet eylesın yerı mekanı cennet olsun ALLAH gunahlarını affetsın

Elif Güvendik

AZER BULBUL ALLAH rahmet eylesin...

Vatan Şaşmaz

Hayat ne tuhaf 1 ay once filmimize konuk oyuncu olarak katilmisti oysa ki.. Azer Bulbul'e Allahtan Rahmet Yakinlarina bas sagligi diliyorum.

Ozan Güven

Azer Bulbul'e Allahtan rahmet, sevenlerine ve ailesine sabirlar diliyorum.

Murat Başaran

Sanat Camiasindan Bir Yaprak Daha Dokuldu,Turkiye'nin Olmez Seslerinden AZER BULBUL Hayatini Kaybetmis,Mekani Cennet Olsun..Unutmayacagiz

Hüsnü Şenlendirici

"Azer Bulbul"mekanın cennet olsun...

Atilla Taş

Azer bulbul u tanırdım ıyı bır ınsandı Tek zararı kendıne olanlardan Allah rahmet eylesın

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş