Aylin Doğum'da Ölecek mi?

Konu, 'Sinema, Tiyatro ve Televizyon' kısmında avrupali tarafından paylaşıldı.

1. a

avrupali Yeni Üye

Aylin Doğum Yaparken Ölecek mi?
    Aylinin Bebeği Ölecek mi?

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde mutlu sona kavuşan Aylin ve Soner doğacak bebekleri için sabırsızlanırken Soner hiç rahat değildir. Aylin'in hastalığını öğrenmiş ve tedirgindir. Dizinin yayınlanan fragmanında Aylin'in sanki bir veda havası var.
    Umarım Aylin doğum anında Soner'i ve bebeğini bırakıp gitmez tam mutluluğu yakalamışken. Salı akşama hep birlikte ya Aylin'in vedasını yada mutlu yuvasına bebeğiyle dönüşünü izleyeceğiz.

2. Murat

Murat Yönetici

Aylin ölür mü? ölebilir. Dizi bitmeyecekse ölmez bu sezon Hakanın ölümü ile kapansın ki seneye malzeme olsun.

3. D

Dece Misafir

Bence yeni sezon böyle olacak. Kafadan buldum. Ama ne kadar doğru, bilemem tabii. Ali kaptan kesin ölmüştür. Aylin'de doğum yaparken ölmüştür. Soner Aylin'in ölümüne çok üzülmüş, dağılmıştır. Bebeğe bakıcı filan tutmuşlardır. Hakan hapisten yeni çıkmıştır. Af yasası çıkmıştır. Ekrem çıkışına çok bozulmuştur. Onun ceza çekmesini istiyordur. Carolin ile Ekrem birlikte olmuşlardır, evlenmişlerdir. Berrin ile Ahmet mutludurlar. Zehra büyümüştür, Hakan'ı katil olarak görüyordur. Süleyman ve Mete grup kurarlar. Bu grupta Nihal'de vardır. Üçü şarkı söylüyorlardır. Osman büyümüştür. Liseye gidiyordur. Güldem ile sevgilidirler. Hasefe Hanım ölmüştür. Cemile'nin içi ne kadar yansada mutlu olmaya çalışıyordur. Mesude ile Soner yakınlaşırlar. Neriman'da çok istiyordur bunu. Kemal Neriman'dan boşanmıştır. Artık onu sevmiyordur. Daha fazla katlanamaz ona. Mustafa Carolin'dedir. Ekrem'e "Baba" diyordur. Ben böyle yazdım. İnşallah böyle olur. Böyle olursa seyirciler sevebilir belki. Tamam, Aylin yok. Çokta kötü. Ama böyle olursa duygusal olur hem, hemde güzel olur. Bu arada oyuncuların eski ve yeni yaşlarını araştırmadım ama hesap olarak şöyle olursa güzel olur. Öncelikle dizi 1967 yılında başladı.
    Osman: 6
    Mete: 15
    Berrin: 21
    Cemile: 41
    Değil miydi?
    Dizi bildiğim kadarıyla 1980 yılında devam edecek.
    Osman: 19
    Mete: 28
    Berrin: 34
    Cemile: 53
    Hepsi makyajla büyük gösterecekler. Osman hariç tabii. Mete'nin saçları kısa olacak. Çünkü askere filan gitmişti. Bir dahada uzatmayı düşünmüyordu. Ama bilmiyorum. Cemile'yi herkes gördü zaten. Osman'ı tam göremedik ama büyük biri olduğu belli. Berrin saçını kestirecekmiş. Olgun göstersin diye. Daha büyük olduğu anlaşılsın diye. Neyse, benden bu kadar. Bu arada çocuk oyuncular belli değil galiba. Zehra, Mustafa gibi. Birde Zehra ile Mustafa birbirlerine aşık oluyormuş. :D

4. Şaban

Şaban Yeni Üye

Sezon finali nasıl olacak merak edıyorum sabırla beklıyorum

5. Şaban

Şaban Yeni Üye

Heyecanla beklıyorum haydı hayırlısııı

6. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

Yazık ya ayline bişey olmasın ölmesin kızcağız

7. Şaban

Şaban Yeni Üye

dizi çok karmaşık hale geldi