Avea Her Yöne Sms Paketleri

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

Avea Her Yöne Sms Nasıl Yapılır
    Avea Her Yöne Sms yapma
    Avea Her Yöne Sms paketleri

Avea Her Yöne 500 SMS

Faturasız hatlara özel SMS paketlerinden yararlanmak için 7,8 TL'ye ister yurtiçi her yöne 500 SMS, ister Avea içi 5000 SMS paketini seçin ve cep telefonunuzdan "5yuz" veya "5bin" yazıp 3900'e SMS gönderin. 30 gün boyunca kullanabileceğiniz SMS'leriniz ile doya doya mesajlaşmanın tadına varın.
    Artık her yöne 500 SMS paketini ayda 2 kez alabilirsiniz. Üstelik ikinci 500 SMS paketi sadece 5,8 TL'ye! Aynı ay içinde ikinci kez "5yuz" yazıp 3900'e SMS gönderin, doya doya mesajlaşmaya devam edin!

Avea Her Yöne 1000 SMS

Avea ile ayda sadece 9 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS atıyorsun, Avea ile SMS'e doyuyorsun!

Üstelik paketten faydalanmak için sadece "KAYIT" yazıp 3900'a ücretsiz SMS göndermen yeterli!

2. a

aysima Yeni Üye

Her yöne SMS paketlerine çok sayıda talep var

3. Şaban

Şaban Yeni Üye

He yone sms paketı uygun fıyatlara aslın da

4. Şaban

Şaban Yeni Üye

5. M

Misafir Misafir

saol avea güzel paketler bunlar..

6. M

Misafir Misafir

Biraz pahalı yur dışı ve ya her yöne ama neyse artık yaptırıcazz :cool:

7. M

Misafir Misafir

avea dan nefret etmeye başladım:mad: ben mobil öğrenci tarifesindeyim kendim sms yapmak istiyorum 500tane bana uygun ama çok pahalı 11bin sms ise çok 11bin sms 9 lira 500tane ise 7.8 lira dedimya öğrenciyim 500 sms için 7.8 lira vermek istemiyorum üstüne 2 liradaha ekleyip 11bin sms yapayım diyorum fakat onuda 1 ayda bitiremem param boşuna gidecek avea biz mobil öğrencilere daha uygun birşeyler yapmanı istiyoyoruz lütfen sesimizi duy avea :(

8. m

mobilöğrenci Misafir

ben mobi öğrenciyim sms fiyatları bana göre çok fazla avea nolur sesimizi duy mobil öğrencilere uygun bişeyler yap.:(

9. M

Misafir Misafir

Haklisin mobİl ÖĞrencİ bende mobİl ÖĞrencİdeyİm senİn İÇİn sorun olan durumlar benİm İÇİn de sorun arkadaŞimiza katiliyorum arkadaŞimiza ve bana katilanlar nolur yorum yapsinlar

10. M

Misafir Misafir

mobil öğrenci olana rkadaşlarımıza bnde katılıyorum fiyatlar öğrencilere çok pahalı bencede avea mobil öğrencilerin sesini duysun ayrıca arkadaşlar avea mobil öğrencilere uygun birşey yapmasa vodofona geçin ordaki avantajlar daha iyi bende öyle yapacağım biz mobil öğrencilere uygun birşey olmasa vodofona geçeceğim aveada müşteri kazanacağım die beklesin dursun ancak avucunu yalar avea.Avea müşteri kaybetmek istemiosan elini çabık tutup uygun tarifeler yapmalısın dediğim gibi yoksa avucunu yalarsın müşteri gelir die bekler durursun

11. m

mobil öğrenci Misafir

arkadaşlar yorumlarınız içinm hepinize teşekkür ederim bana katılmanıza sevindim bide avea sesimizi duysa daha iyi olur (aveanın daha iyi görebilmesi için büyültüm)

12. M

Misafir Misafir

hiçte uygun deil bence avea kazıkçının önde gideni

13. M

Misafir Misafir

misafir sana katılıyorum bize katılanlar mesaj atsın

14. M

Misafir Misafir

AVEA gsm operatörleri içinde en iyisi ama siz tarifelerinden habersizseniz avea ne yapsın di mi ama
    Avea da bal tarifeleri var mobil öğrencilerde faydalanabiliyor . 20 tl ye bal 250 bir de 30 tl idi galiba bal 500
    ben bal 250 kullandıgım için bal 500 kaç lira idi tam emim olamadım ama 30 olması lazım .Çok uygunlar tabi yetene...

bal 250 de 250 dk konusma 250 sms ve 250 mb dı galiba internet var ve 1 ay rahat rahat yetiyor tabi bana sizi bilemem
    bal 500 de 500 dk konuşma 500 sms ve 500 mb internet ama siz yinede bi inceleyin yanlış bilgi vermek istemem ama doğru gibi

bu arada size de katılıyorum bazı sms paketlerinde fiyatlandırmada dengesizlikler yok değil AVEA bunuda çözer inşallah

15. M

Misafir Misafir

arkadaşlar yorum yaptığınız için hepinize teşekkür ederim başlık sizsiniz arkadaşım haklısın ama ben ilk başta yorumumda birşey yazmıştım okumadın galıba ben sadece her yöne sms istiyorum 11bin tane yapınca bana fazla geliyor 10 liranın boşa gitmeside cabası sen fazla geliyorsa yapma diye bilirsin fakat yapmak zorundayım benimde sms ile işim oluyor ben istiyorumki daha uygum paketle olsun mesela her yöne bin sms 3-4 2bin sms 6-7 lira gibi bana böyleleri daha uygun olacak yinede yorum yazdığın için teşekkür ederim bana katılan herkeze teşşekür ederim umarım beni anlamışsınızdır benim gibi düşünenler lütfen cevap yazsınlar:)

16. m

mobilogrenci Misafir

Valla avea çekmiyor arkadaşlar size katiliyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Eylül 2014
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş