ATTIRANCE Mağazaları

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Nursena tarafından paylaşıldı.

1. Nursena

Nursena Admin

Dünyaca ünlü doğal kozmetik markası ATTIRANCE Türkiye’deki ilk mağazasını Kasım ayında Bağdat Caddesinde açıyor!
    ATTIRANCE’ın geniş ürün gamında, cilt bakımından vücut bakımına, parfümlerden, spa, banyo ve duş ürünlerine kadar 400’den fazla ...ürün bulunuyor.
    Her yaştan kadın ve erkeğin ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren ürünlerin yanı sıra bebek ve çocuklar için de özel ürünler sunan ATTIRANCE, eşsiz bir yaşam tarzını, rafine zevkleri sembolize ediyor ve “ulaşılabilir lüks” kavramını hayatımıza sokuyor.

2. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

attirance ürünleri nerede satılır fiyat aralıkları nelerdir bilgilendirmirsiniz

3. M

Mina Yeni Üye

Attirance ürünleri heralde oldukça yeni Türkiyede okadar araştırdım ettim ne satılan biryeri nede fiyatlarına ulaşamadım.

4. Murat

Murat Yönetici

Bildigim kadarıyla resmi bayisi istanbulda adresini veriyorum. Ürünler uygun 5 eurodan 20 euro ya kadar bulabilirsiniz.

Caddebostan - Istanbul

Bagdat Caddesi, Santral Ap. No:292/D
    Ph: +90 216 360 27 30

5. Adanada Attirance mağazası varmı?

6. Geçenlerde Esra, Rabia ben gittik Hasibenin ihtiyacları icin gerçekten kaliteli bir yer.

7. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Urunler uygun fiyatta sanirim, gidenler varmi acaba burada önerenler vs varsa fikrini yazarsa iyi olur burasi ile ilgili. Bilmeyenler bilgilenmis olurlar.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş