Aşkınıza Söyleyeceğiniz Süper Sözler

Konu, 'Hadi Aşkını İtiraf Et' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Sevdalısınız, aşk tüm ruhunuzu teslim almış ve sevgiliye söylenecek en güzel aşk sözleri dökülüyor dilinizden onun kalbine. Her aşk ruhun dengesini alt üst eder, aşk titreme verir ritme, dil susar gönül söyler.

Kalbinizden aşkınıza akan en süper sözlere örnekler.

Sana doğru gelsin diye, küçücük bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi beni?
    Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüya sın sen!

Soğuk bir kış günü yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, oradayım Sevgilim...
    Yağan yağmur damlasının bir tanesi seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Bir gonca gül olmak isterdim sende, Neden mi? Beni dalımdan koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmayasın diye.

Ey yar seni bulmaktan çok, sürekli aramak isterim.. Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

Hani gözler vardır söylenmemiş sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni bana anlatır.

Dün gece sen gözlerini yumarken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi.

Ekli Dosyalar:

2. K

Karnivor Yeni Üye

Aşksın sen nefes verenin bana bahşettiği suni solunum.

3. c

cavss Yeni Üye

Bir yudum aşkı esirgeyen sen. Ben sana deryalar sunmuştum.

4. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Cok damar sözler iki resimdende etkilendim harika sözler..

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş