Askerİme Mektup

Konu, 'Aşk Şiirleri' kısmında Hatice tarafından paylaşıldı.

1. Hatice

Hatice Yeni Üye

gecenin bir yarısı yazıyorum bu satırları sana. Sen en masum halınde uyurken ben satırlara döküyorum yüreğimi ve aglıyorum......geri getiremediğim için hayallerimi. Seni ve daha nicesini

ağlıyorum içimi döke döke sessizce çükü sensiz ruhumu sıkıyor bedenim ağlıyorum çünkü sen yokken yüregim ölum kalım savaşında.
    gülemiyorum çünkü sende kaldı mutluluga dair her bir şeyım

kara gece karardıkça karartıyor içimi birde yoklugunkaderime aglıyorum sabrımın selametıne eremeyişine bir türlü gelemeyişine sessiz kalışına yanımda olmayışına beni saramayışına sana aglıyorum yanlızca yalansız sana aglıyorum

başım ellerimin arasında dilimde tek bir cümle keşke yanımda olsaydın keske uçurumun kenarında kı çiçekler gibiyim sensiz satırlarım artık sırılsıklam hıçkırıklara bogulmadanben artık gideyim sevgilim yine giderken kıyamadım uyandırmaya dokunamadım son defa simdi sessizce belki hissedersin diye dilimde son cümle
    seni çoooooo seviyorum

2. Nursena

Nursena Admin

Asker mektupları çok derin şeyler içerir üçü bir arada derler tamda öyledir.

3. Şaban

Şaban Yeni Üye

cok güzel bir siir

4. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Cok guzel diyebilirim. Allah askerlerimizin yardimcisi, askerlerimizin sevenlerine sabir ve guc versin.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş