Artık Parklarda Sigara İçilmeyecek

Konu, 'Haberler' kısmında Badem tarafından paylaşıldı.

1. B

Badem Yeni Üye

Sigara Yasağı Çocuk Parklarında da Geçerli Olacak

Sigara içerek çocuklarımıza kötü örnek oluyoruz. Sigara içmeye devam edenleri gerçekten zor günler bekliyor ama ben bu uygulamayı taktir ediyorum ve destekliyorum.Düşünsenize sizler yürüyüş yapmak amacıyla spor yapmak amacıyla parkdasınız ve etrafınızda sürekli sigara içen insanlar açık hava olmasına rağmen ben çok rahatsız oluyorum açıkçası birde bu duruma maruz kalan çocukları düşünmemiz gerekli yerinde bir uygulama olacak.

Gerçi ne kadar uyuur ne kadar uygulanır bilemiyorum ama çünkü sigara içmenin yasak olduğu hastane baheçelerinde ve hatta ana giriş kapılarında halen insanlar sigara içmeye devam ediyorlar hatta hastane çalışanları çıkıp hastane bahçesinde sigara içebiliyorlar.

Sigarayla mücadeleye devam eden sağlık bakanlığı Yeni bir uygulama başlatıyor. Sağlık Bakanlığı Sigara yasağının alanı genişletmeye karar verdi.Kapalı alanlarda sigara yasağının yanısıra bundan sonra çocuk parklarında sigara içmeye de yasak geliyor.Ayrıca Kapalı alanlarda sigara içilmesine izin veren işletmeler içinde hapis cezası ve kapatma cezaları geliyor.

2. S

Sadem Yeni Üye

Kesinlikle süper bir karar olmuş yasaklanma olayı

3. B

Babet Yeni Üye

Sigara hiç bir ortamda içilmesin her yerde yasaklansın inşallah

4. T

Taha Yeni Üye

Sigara insanın hayatını yavaş yavaş karartıyor.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş