Apartmanda Rottweiler Beslenir mi?

Konu, 'Her Telden' kısmında avrupali tarafından paylaşıldı.

1. a

avrupali Yeni Üye

Apartmanda Rottweiler Beslemek Yasak mı?
    Apartmanda Rottweiler Beslenir mi?

İZMİR'deki bir apartmanda Rottweiler cinsi köpek besleme yüzülen açılan dava sonucunda Yargıtay’ın aldığı karara göre;

“Kat Mülkiyeti Yasası'nın 28'inci maddesine göre, tüm kat maliklerini bağlayıcı sözleşme niteliğinde olan yönetim planında, bağımsız bölüm ve eklentilerinde kedi, köpek gibi hayvanların beslenmesi açıkça yasaklanmışsa, bağımsız bölümde beslenen köpek çevresine rahatsızlık vermemiş olsa bile, uyuşmazlık halinde mahkemece yönetim planının uygulanması zorunludur.” Bu karararın sonucundan da anlaşılacağı üzere apartmanda yasal olarak Rottweiler beslemek yasaktır.

Bunun yanında Rottweiler hem çok enerjik bir hayvan hem de iyi bir bekçi köpeği olduğundan dışarıda olmalıdır. Evde hem kendisi huzursuz olur hem de çevreyi rahatsız eder.

2. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

apartmanda köpek beslemek özelliklede rottweiler vahşi bir köpek olduğundan beslenmesi hiç doğru değil

3. M

Misafir22 Misafir

Köpekler insanın en sadık dostudur ve yanınızda kimse olmadığında dostum diyebileceğiniz tek varlıklardır... Rottweiler köpekler eğitildiğinde ve düzenli olarak egzersiz yaptırıldığında sahibine çok sadık onu koruyan seven bir hayvandır. Havlamayı sevmezler

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş