Apartmanda Hangi Köpekler Beslenebilir ?

Konu, 'Evcil Hayvanlar' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Apartmanda Beslenebilecek Köpek Türleri Hangileridir ? ,
    Dairede Yaşayabilecek Köpekler Hangileridir ? ,
    Apartman Dairesinde Beslenmesi Yasal Köpekler Hangileridir ? ,

evcil hayvanlar şu ya da bu şekilde hayatımızdalar. Bu ister sokakta ki hayvanlara bir yudum su vermek olsun, ister evde hayvan beslemek olsun, ayrılmaz bir parça olduğumuzun göstergesi. Tabi bu sevgiyi abartmadan, etrafı rahatsız etmeden yaşamak lazım. [​IMG] Bu yazımızda bu soruna değiniyor ve apartmanda yaşayabilen köpek türleri hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz .. [​IMG]

Hayvanların apartman hayatında bakılmaları genellikle zor olur çünkü onların yaşam alanı doğadır. Birde hayvanların genel ihtiyaçları var onlarında karşılanması gerekiyor. Çıkardıkları seslerde çevreyi rahatsız ettiği için apartmanlarda sadece belli türdeki hayvanlar beslenebiliyor. Aşağıda da apartmanda besleyebileceğiniz köpek türleri yer almaktadır;

Bichon Frise
    Bulldog
    Chihuahua
    Dachshund
    Lhasa Apso
    İtalyan Greyhound
    Pug
    Poodle Kaniş
    Shih Tzu
    Yorkshire Terrier

2. Murat

Murat Yönetici

Ben daireye daire demem dairemde Danua besleyemeyince :)

3. Şaban

Şaban Yeni Üye

Hayvanların apartman hayatında bakılmaları genellikle zor olur çünkü onların yaşam alanı doğadır. Birde hayvanların genel ihtiyaçları var onlarında karşılanması gerekiyor. Çıkardıkları seslerde çevreyi rahatsız ettiği için apartmanlarda sadece belli türdeki hayvanlar beslenebiliyor.

4. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

Apartmanda köpek beslenmezki cinsi ne olursa olsun

5. F

Faruk Misafir

Ben evde önceden pitbul daha sonra avusturalya çoban köpeği besledim... Şimdi ise 1 tane alman kurdu ve 1 tane sbirya kurdu besliyorum....:confused: :eek::cool::rolleyes::mad::eek::):(:D;):p

6. M

Misafir Misafir

Ya ben de köpek istiyorum apartman dairesinde. Lütfen kötüleyici şeyler yazmak yerine,kolayca beslenen cinsleri yazar mısınız:)

7. M

Misafir Misafir

bence evde mastif,pug,yorkshire terrier,labrodor,terrier ve tabiki golden beslene bilir
    :p:p:cool::cool::eek::eek::rolleyes::rolleyes::D:D:eek::eek::):):mad::mad:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş