Ankara'daki At Binme Yerleri

Konu, 'Yararlı Bilgiler' kısmında zalim tarafından paylaşıldı.

1. z

zalim Yeni Üye

Ankarada Ata Nerde Binilir, At binme yerleri arasıda ankarada nereleri tavsiye ediyorlar? Ankarada at gezintileri yapılan yerlere göz atalım.

Ankara Altınpark
    Atlı Spor Klübünde turu cüzi bir ücret olmak üzere atlara binebilirsiniz

Ankara Atlı Spor Aktiviteleri Binicilik Okulu
    Ankara Atlı Spor Kulübü Çiftlik Caddesi No:22
    Beştepe-Ankara tel:312 215 67 58

Kuzgun At çiftliği
    Ankaraya 30 km uzaklıkta
    Tel:734 32 30

2. Murat

Murat Yönetici

Ankara Atlı Spor kulubu var en mantıklısı orası olacaktır. Hemen Türkeşin mezarının yanından girişi var üyelik gerektirmekte.

3. A

Abdullah Yeni Üye

Bence en mantıklısı at binme kulübü var ama orada üyelik gerektiriyor ...

4. M

Misafir Misafir

Ankarada DÜŞ YOLCUSU at çiftligini deneyin..

5. a

avrupali Yeni Üye

Ankara ya geldigimde bi ziyaret ederim insallah :) Daha once ciddi seviyede ata binmedim hic.

6. i

irem Yeni Üye

Beştepedeki at binme kulubü çok güzel herkese tavsiye ederim

7. M

Misafir Misafir

özbek at çiftliği bence ankaradaki en güzel at binme yeri, hem doğası çok güzel hem de yemekleri. bütün günü orda geçirip büyük bir hazla eve dönüyorsunuz

8. K

Kalecik Yeni Üye

Beştepedeki at binme yerini beğeniyorum hem merkeze yakın hemde personel çok ilgili

9. M

Misafir Misafir

Düş Yolcusu At Çiftligi Brunch serpme kahvaltı,Konaklama imkanı,

10. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

Beştepede atlı spor kulubü var

11. k

kuzgun Misafir

TÜm yurtta bunca gergİnlİkten sonra kafanizİ daĞitmak Üzre kuzgun at ÇİftlİĞİnİn doĞayla baŞbaŞalina pİknİk yapmaya daĞ gezİsİne Çadir konaklamaya organİk kÒy kahvaltisina vede at bİnmeye herkesİ belİyoruz..tel.0535 343 24 10-0543 209 83 08 rezervasyonlarinizi beklİyoruz.

12. m

misafir Misafir

Sadece vakit kaybı, bugün gittik yanmış et yedik resmen, yapacak birşey yok.

13. M

MİSAFİR Misafir

Neden böyle yalan şeyler yazdınız anlamadım 2 yıldır sürekli gittigim bir mekan,Ben özbek ciftliginede digerlerinede gittim,Düş yolcusu en güzel yerdi Özbekte fena degil ama Düş yolcusu ile kıyaslanmaz bile,Atlarıda gayet güzel Özbek gibi toz toprak içinde degil gayet güzel dereler agaçlar içinde gezdik,yemekleri özelikle köftesi harika..Bence siz oraya gitmeden bu yorumu yazmışşsınız ve lutfen önce yazı yazmayı ögrenin.Saygılar...

14. M

MİSAFİR Misafir

Bunu yazan arkadaşı Düş Yolcusuna birlikte gitmeye davet etmek isterdim..Kız arkadaşımla iki üç defa gittik Atlarda gayet sağlıklı,giden insanlarda.Yan bahçede iki üç ağaç var denen yerde belki 200 tane ağaç var,Harika bir ahşap restorant süper müzikleri olan bir yer,bence bunları yazan art niyetli olan biri.Yazıktır burası form, kötülemek için degil görüş bildirmek için kulanın..YAZIK...

15. M

Murat Ak Misafir

Düş yolcusu ile ilgili sanirim sorununuz var,muhtemelen diger at çiftliği sahiplerisiniz,ben düş yolcusunuda da diger at çiftliklerinede gittim,ve düş yolcusu içlerindeki en iyi yer...
    Ne dediginiz gibi atlar hasta nede agaçsiz bir yer,bence kiskanmayin sizde iyi olsun diye çaba gösterin...tam tersine 10 numara bir mekan!!!

16. M

MİSAFİR Misafir

Arkadaşım bu mekana gitmedigin çok belli ben sürekli giderim ve gayet güzel bir yer,muhtemelen siz bir at çiftligi sahibisiniz ve kötülüyorsunuz..

17. m

misafir Misafir

Sapır saçma bir yer,taş toprak içinde at biniliyor manasız..

18. M

Misafir 1 Misafir

Bu kadar yorum okuduktan sonra bende gerçekten merak ettim ve Düş Yolcusuna gittim.Bir kere ortam mükemmel,müzikler ise hayatımda dinlemediğim kadar farklı,sorduğumda ise bunların genelde etnik dünya müzikleri olduğunu öğrendim,ve herkes usb ile müzik kopyalama peşindeydi(ben dahil) :)...Atlara gelince; bir tanesi biraz huysuz gibiydi ama ne hastaydı ne de kötü, ve yeşilikler(Meşe ormanı)içinde kız ark.ile süper güzel bir gün geçirdik..
    Yemekleri ise fena degildi,(köfte çok güzeldi) Ama kahvaltı çok çok güzeldi diyebilirim(25,00 t),ama servis biraz ağırdı..En önemlisi de gelen insanlar çok düzgündü.Konaklama evleri gerçek ahşap ve şirin 3 ev var ama biraz küçük.Ben ankarada ki tüm çiftliklere gittim hepsi kendince bir şeyler yapan bir yer,fakat asla Düş Yolcusu ile kıyaslamam bile artık..Birilerinin bu çiftşiği kıskanıp görmeden yorum yazdığı o kadar belli ki en azından biraz emeğe saygı olmalı bence!!!! Her yer yemyeşil,adam ağaç yok diyor,gayet düzgün atlar var,adam atlar kötü diyor...Hanfi çiftlik sahibi bunu yazdı bilmem ama ben en azından sizleri aydınlatsın diye gördüklerimi aktardım... Herkese sevgiler...
    Yukarıdaki yorumları yazan arkadaş bence bir göz doktoruna gitsin :)

19. e

ece özsoy Misafir

Merhabalar ben Avukatım erkek arkadaşımla beraber her haftasonu at binmeye gideriz bizim için artık vazgeçilmez bir spor biz beştepe atlı spor klübüne gidiyoruz yalnız üyelik gerektiriyor tavsiye ederim

20. E

Eda güleç Misafir

Dostlar bu kadar yorumdan sonra Düş Yolcusu'na konaklamaya gittim..Ben tek bayan olarak önce şüphelerimi gidermek için Cüneyt Bey ile konuştum sorular sordum vs..Sonra gitmeye karar verdim...
    Birincisi Ankara da böyle bir mekanı bu kadar geç keşefettiğim için kendime kızdım..Restoran dizayn mükemmel Bob Marley,Yılmaz Güney fotoları Antika ürünler ışıklandırma vs süper..Müzikler inanılmaz güzeldi...Dağ başında bir mekan için genel wc ler ummadığım kadar temiz ve şık idi...

Oda banyo wc çok temizdi..Tek kullanımlık terlik koysalar daha iyi olacaktı bunuda ilettim zaten :)
    Servis biraz yavaş ama bunu anlayabiliyorum eleman sayısı vs ama herşey temizdi,ki bu en önemlisi..Gece tek bayan olarak orada kalmama rağmen en küçük bir tedirginlik veya rahatsızlık hissetmedim büyük mekanlarda bile bazen tedirgin oluruz aslında...Sürekli ilgili ve sohbet eden,bir ihtiyacınız varmı diyen Cüneyt bey ve elemanlarına teşekkür ederim...
    Bu yorum benim o mekana bir borcumdur,hep olumsuz olunca yazarız iyi olanıda yazmalıyız!!! Ve anladım ki yazılan bir iki olumsuz yazı gerçek değil ise aslında mekana artı katıyor...

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş