Anestezi teknisyeni maaşları 2012

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Misafir

2 yıllık mı okudunuz bu maaşı alıyorsunuz? yoksa 4 mü :)

2. ilayda

ilayda Misafir

asgeri ücretin 2 katı yani 1400 TL ama döner sermaye felan derken 2000 tl yı bulurmuş :)

3. İremmmm

İremmmm Misafir

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim ben 8.sınıf öğrencisiyim bu sene sınava gireceğim çok kararsızım .Acaba ameliyat öncesi yapılacak olan iğnenin dozunu doktor mu ayarlıyor bunu merak ediyorum çünki birşey olursa vicdanen rahat edemem .Dersleri zor mudur acaba birazda derslerinden bahsedebilir misiniz ?

4. Misafir

Misafir Misafir

Anestezi teknikeri arasında fark ne ve çalışma saatleri nelerdir ? Sürekli amilyat hanelerin olduğu bodrumda mı bekliyorlar kariyer olanakları nelerdir ?Verdiğiniz ve verecek olduğunuz bilgilerr için teşekkür ederim :)

5. Nursultan

Nursultan Yeni Üye

Anestezi teknisyenliği çok önemli bir meslek

6. metin özkal

metin özkal Misafir

çok saçma bi meslek seçmişim aman allahım yandım

7. cihanakgun0

cihanakgun0 Misafir

peki sadece sağlık meslek lisesi çıkışlı mı oluyor? anadolu lisesi olmuyor mu?

8. Babet

Babet Yeni Üye

Anestezi teknisyenliği gerçekten çok önemli bir meslek

9. Taha

Taha Yeni Üye

Ameliyatlarda anestezi uzmanlarına çok fazla iş düşüyor.

10. sevgi karayel

sevgi karayel Misafir

merhaba.ben anestezi bölümünü okumak istiyorum ama birazcık korkuyorum yapamam diye.bedence sağlam olmak gerekiyormuş.bende fazla sağlam değilim açıkcası.çok kararsızım :/ sizce hemşirelik mi daha iyi yoksa anestezi teknisyenliğimi?

11. canturk80

canturk80 Misafir

kafamdakı soru ısaretlerını gıderdım saol bu döner sermaye özel hastanede mı oluyor yoksa tum hastanelrdemı devlet hastanesınde oluyomu?

12. Kayıtsız

Kayıtsız Misafir

senin maaşın nasıl 2100 oluyo.uzman dr kadar alıyosun maşallah. hey millet inanmayın yalan bı haber bu.yeni atanan lise mezunu bi sağlıkçının alacağı çıplak maaş 1200 civarındadır.

13. mağdur

mağdur Misafir

sbsden tercih yapıcam bu sene hemşirelik ve anestezi arasında gidip geliyorum siz hangisini önerirsiniz

14. ayşen

ayşen Misafir

üniversiteyi okumazsak maaş değişiyor mu bide bu meslek zor mu? bi tanıdığım hastayı uyandıramazsan atılırsın falan diyo korkuyorum ayrıca kan görüyo musunuz ben napıcam of of kütfen yardım edinnn

15. NEYMAR

NEYMAR Misafir

Hocam sİz saĞlik lİsesİnden mezun oldugunuz İÇİn bu kadar maaŞ aliyorsunz yoksa dÜz lİsesden mezun olan bİrİ ozel unİversİte okusa 2+2 ayni maasi alirmi ?

16. zelal

zelal Misafir

misafir sana sormak istiyorum anestezi 2 senelik degilmi sen 3ve 4 sınıf yazmıssın bana yardımcı olurmusun

17. veysel aydın

veysel aydın Misafir

kardeş bana yardımcı oldun da peki 80 85 puan aldık diyelim ve atndık.Bu döner sermaye girdiğin ameliyete bağlımı birde nöbet tuttuğun zaman fazla para alıyormusun bide çalıştığın bölgeye veya şehire göre değişiyormu maaş.

18. imhan

imhan Misafir

19. nehır

nehır Misafir

anestezıden doktor meslegıne gecmek varmı

20. misafir

misafir Misafir

Sayfayı Paylaş