Anestezi teknisyeni maaşları 2012

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. Anestezi teknisyeni ne kadar maaş alır
    Anestezi teknisyeni maaşları 2012
    Anestezi teknisyeni maaşı 2012

Anestezi teknisyenleri ; Mesleki eğitim süresince kazançları söz konusu değildir. Anestezi Teknisyeni olarak
    mezun kişilerin Sağlık Bakanlığı tarafından ihtiyaçlar ölçüsünde Kamu Personeli
    Seçme Sınavını (KPSS) kazananlar arasından seçme yapılarak atamaları yapılır ve 12.
    derecenin 3. kademesi ile göreve başlatılır.
    Anestezi teknisyenleri 657 sayılı Devlet Memurları Yasasındaki özlük haklarına sahip olup diğer devlet memurlarından farklı olarak “Sağlık Hizmetleri Tazminatı” adı altında maaşa ek olarak ücret alırlar.
    Araştırmanın yapıldığı tarih itibariyle ilgililerden alınan bilgiye göre “Anestezi
    Teknisyeni” olarak göreve başlayan bir kişi net asgari ücretin yaklaşık 2 katı kadar
    maaş almaktadır. Özel hastane, kurum ve kuruluşlarda çalışanlarda ise ücret daha
    fazla olabilmektedir.
  2. Misafir

Misafir Misafir

3. ohh çok iyyymiş valla
  4. Misafir

Misafir Misafir

yav net maaşı yazın ayrıca neyin iki katını alıyoruz
  5. polen arslan

polen arslan Misafir

6. Misafir

Misafir Misafir

7. Misafir

Misafir Misafir

8. Misafir

Misafir Misafir

uff coq az ya o kdr calısıyosn hakettiqi maaş o kadr mı az yani :mad:
  9. Misafir

Misafir Misafir

stajda ne kadar alıyo acil cevap lütfeeen :(
  10. Misafir

Misafir Misafir

cok az para veriyolar yaaaaaaa:):):):)
  11. Misafir

Misafir Misafir

arkadaşlar ben anestezi teknisyenliği okuyorum stajda 250 civarı ücret alınıyor ama stjda para almak için okulda belirli bir ortalamaya girmek gerekiyor
  12. Misafir

Misafir Misafir

ben maaşı göremedim nerde yazıyor?
  13. Misafir

Misafir Misafir

arkadaŞlar ben anadolu saĞlik meslek lİsesİ geÇen sene mezunuyum ve bu sene atandim yaŞim 19 daha ama 2 aydir kadrolu ÇaliŞiyorum ve en Çok merak edİlen konuda maaş konusunda sİze yardimci olayim.anestezİden mezunum derslerİmİz kolay sayilabİlİr ama dİĞer bÖlÜmlere gÖre daha zekİ ve azİmlİ olmalisiniz.lİse 3 ve 4 de stajlara gİdİyorsunuz ve 3.sinifta stajyer parasi almiyorsunuz sadece hastane tarafindan yemek Ücretsİz yİyorsunuz.haftada 2 gÜn hastaneye 3 gÜn okula gİdİyorsunuz 4.sinifta İse haftada 3 gÜn yapiyorsunuz ve aylik 255 lİra İle 325 lİra arasinda bİr mİktar aliyorsunuz.gelelİm atanmaya.bakin dİĞer bÖlÜmler yanİ hemŞİrelİk 72 kpss puani İle atanirken maalesef bİz 80 Üzerİnde ataniyoruz.ama sorun etmeyİn rahatÇa alirsiniz ÇaliŞirsaniz eĞer.ben 92 İle atandim ve Şuanda erzurum atatÜrk Ünİversİtesİnde anestezİ teknİkerlİĞİ okuyorum hemde ÇaliŞiyorum.ve atandiktan sonrakİ maaŞiniz da 2100+dÖner sermaye dÖner sermaye de yaklaŞik olarak 1600 İle 2000 arasi deĞİŞİr yanİ ortalama 3700-4100 lİra arasinda aliyorsunuz.ben İlk ay 3800 aldim bu ay 3850 lİra fİlan aldim.ve maaŞ meslekte İlerledİkÇe yÜkselİr.sormak İstedİĞİnİz bİr Şey var sa sorabİlİrsİnİz.
    (teŞekkÜrler)
  14. anestezi uzmanlarının görevi gerçekten çok önemli
  15. Misafir

Misafir Misafir

1500 civarı falan güzel bi rakam
  16. Misafir

Misafir Misafir

iyi bkalaım ne olacak bizim zamanımızda :D
  17. Misafir

Misafir Misafir

Anadolu sağlık meslek lisesinden mezun olunca kpssden atanmak için geçerli puan kaç yani kaçı geçmek gerekiyo yazıo görmüonmu lan
  18. Misafir

Misafir Misafir

iyi bir üniversite için okul puanın ortalaması kaç olması gerekiyor acaba ?
  19. türkiye şartlarında hiç fena bir rakam değil
  20. Misafir

Misafir Misafir

merhaba ben açıktan okuyorum lise bittimi anestezi okumak istiyorum ygsde kaç puanım olması lazım

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. anestezi maaşları

,
  2. anestezi teknisyeni maaşları

,
  3. anestezi teknikeri maaşları

,
  4. anestezi teknikeri ne kadar maaş alır,
  5. anestezi ne kadar maaş alır,
  6. anestezi ne kadar maaş alıyor,
  7. anestezi teknisyeni maaşı,