Android Telefonların En Kullanışlısı Hangisi

Konu, '24 Saat' kısmında Naciye tarafından paylaşıldı.

1. N

Naciye Yeni Üye

_

En İyi Android Telefon Hangisi

Android Telefonların En İyisi Hangisidir

Cep telefonunda büyük bir devrim yaratan ve bütün teknolojiyi farklı bir alana yönlendiren akıllı telefonlar arasında inanılmaz bir rekabet söz konusu.Özellikle Android telefonlar arasındaki bu rekaber hat safhada.Neredeyse bütün telefon üreticileri Android işletim sistemli akıllı telefonlarını piyasaya sürüyor.Buy telefonlar arasında öyleleri var ki bu kadarı da olmaz dedirtiyor.

Android’li telefonlar arasındaki rekabette hiç şüphesiz en büyük pasta Samsung’a ait.Samsung, Android telefon pazarının neredeyse %60 ını elinde bulunduruyor.Özellikle Galaxy serisi Android telefonları ile pazarda büyük bir fark yarattı.

Samsung Galaxy S2

Samsung Galaxy S II‘de dikkati çeken en önemli özelliklerin başında ekran teknolojisi geliyor. 4.3 inch WVGA kapasitif dokunmatik ekran, Super AMOLED Plus teknolojisi ile desteklenmiş. Samsung’a göre bu ekran dünyadaki en iyi ekran teknolojisi; LCD IPS’in çok ötesinde bir kalite sunmakta.

Samsung’un günümüzdeki telefonlar içerisinde en güçlü işlemcili telefon olarak duyurduğu Samsung Galaxy S 2 de 1GHz dual-core işlemci kullanılmştır. Kullanılan işlemci Snapdragon değil, gelen haberlere göre Samsung’un kendi geliştirdiği işlemcisi). Geliştirilmiş GPU ile muhteşem bir oyun deneyimi sunan Samsung Galaxy S 2 de 1GB RAM göz almakta.

Android Telefonların En İyisi Galaxy S3

Galaxy S3.Dünyanın en iyi akıllı telefonu demek için bir çok nedenimiz var.En başından şunu belirtelim ki şuan piyasada bulunan bütün akıllı telefonlara donanım özellikleri bakımından üstün bir telefon.Galaxy S3 ün öne çıkan özellikleri arasında ARM Cortex A9 tabanlı 4 çekirdekli işlemci, 400 MHz hızında çalışan Mali-400 GPU’sunu bulunuyor.

Bununla birlikte Samsung Galaxy S3, 4.8 inç HD Super AMOLED ekran ile geliyor. Boyutlarının çok artmadığı telefon, inceliği ile de dikkat çekiyor.1280×720 çözünürlük, 8 MP kamera, 1.9 megapiksel ön kamera, HD video kaydı, 1GB RAM, NFC desteği ve daha fazlasını sunuyor.

2. K

Kurban Yeni Üye

Ben kesinlikle İphone diyorum

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş