Ali Kaptan Ölecek mi?

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında zuhal tarafından paylaşıldı.

1. z

zuhal Yeni Üye

Öyle bir geçer zamankinin sezon finalinde vurulan Ali kaptan ölecek mi?
    Ali kaptan öldümü,Ali Kaptanın vuruluşu Öyle bir geçer zamanki

İşte gerçekten şok eden bir sezon finaliyle veda etti Öyle bir Geçer Zamanki dizisi. Eylül ayına kadar merakla beklenecek olan dizide iki soru işareti kaldı akıllarda.

Cemile ile balıkçının düğününü basan Ali kaptan balıkçıyı vurduktan sonra cemileye nişan almışken bir el silah sesi duyulur ama vurulan Cemile değildir. Hasefe hanım oğlu Aliyi vurmuş ve düğündekiler kadar tüm Türkiyeyi şaşırtmıştır.

Bakalım Cemileyi yeni sezonda nasıl bir sürpriz bekliyor.

2. p

pelindilmen Yeni Üye

Ali Kaptan bencede diziye veda edebilir. Zira şu haber dikkatimi çekti.

Erkan Petekkaya'nın yapımcı şirket olan D Prodüksiyon'dan (Kanal D İç Yapımların sahibi olduğu şirket) ücretinin arttırılmasını istediği öne sürülüyor. "Öyle Bir Geçer Zaman ki"nin lokomotifi konumundaki Erkan Petekkaya'nın, "Reytingler ortada... Ben olmazsam dizi de olmaz" diyerek ücretine yüklü bir zam yapılmasını istediği iddia ediliyor.

Petekkaya'nın talep ettiği astronomik ücreti şimdilik ödemeye yanaşmayan yapımcı şirket, yoluna Erkan Petekkaya yani Ali Kaptan olmadan devam edebilir.

"ALİ KAPTAN" ÖLDÜRÜLECEK

Erkan Petekkaya'nın ayrılmasının kesinleşmesi durumunda top senaristlerde olacak. Düğün sahnesinde vurulan Ali Kaptan öldürülecek.

Ancak henüz pazarlık sona ermiş değil... "Ali Kaptan" olmadan dizinin izlenmeyeceğini düşünen yapımcı şirket, Erkan Petekkaya'yı iknaya uğraşıyor.

Bakalım "Ali Kaptan" diziden ayrılacak mı?

3. Murat

Murat Yönetici

Ali Kaptanın dizide çok iyi performans sağladıgını söyleyemeycegim ben açıkcası kadroda en beceriksiz oyuncu olarak Erkan Petekkayayı görüyorum.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş