Al Yazmalım Dizi Oyuncuları

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında maryam tarafından paylaşıldı.

1. m

maryam Yeni Üye

Al Yazmalım Oyuncu Resimleri
    Al Yazmalım Oyuncu Kadrosu
    Al Yazmalım Dizi Müziği
    Al Yazmalım Oyuncuların gerçek isimleri

Kırgız yazar Cengiz Aytmatov'un "Kırmızı Eşarp" romanından uyarlanan "Al Yazmalım" dizisi yeni yayın döneminde atv'de
    Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Kırgız yazar Cengiz Aytmatov'un "Kırmızı Eşarp" adlı romanının günümüz Türkiye'sine ve TV ekranlarına uyarlanarak senaryolaştırıldığı "Al Yazmalım," yeni sezonda atv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Mahinur Ergun'un senaryosunu kaleme alacağı, Nisan Akman'ın yöneteceği dizide Barış Falay, Özge Özpirinçci ve Seçkin Özdemir'in yanı sıra Nesrin Cevadzade, Ahmet Saraçoğlu, Saygın Soysal, Gözde Kansu, Zeynep Eronat, Macit Koper ve Münir Canar gibi ünlü oyuncular rol alıyor. "Al Yazmalım"ın aşk serüvenine eşlik edecek müzikler ise Toygar Işıklı imzası taşıyor. Fırtınaların yoğurduğu âşık bir yüreğin huzuru, güvenliği, sabrı ve kendisine emek vereni seçişinin, kalbinin sonsuza kadar kırık kalmasını güç de olsa göze alarak başka bir yaşama geçişini konu alan "Al Yazmalım" soluksuz bir aşk hikâyesi izlemek isteyenleri yeni yayın döneminde atv ekranlarında karşılamaya hazırlanıyor.

2. Murat

Murat Yönetici

AY Yapım, "Fatmagül'ün Suçu Ne?"nin ardından, Yeşilçam'ın bir başka efsane filmi 1977 yapımı "Selvi Boylum Al Yazmalım"ı da dizi haline getirmek için kolları sıvadı.

[h=4]TÜRK SİNEMASININ EFSANE FİLMİ DİZİ OLUYOR[/h] Cengiz Aytmatov'un romanından uyarlanan filmde Türkan Şoray, Kadir İnanır ve Ahmet Mekin başroldeydi. Yeni sezonda atv ekranında yayınlanacak "Al Yazmalım" adlı dizinin başrolünü ise Özge Özpirinçci, Seçkin Özdemir ve Barış Falay üstlenecek. Mahinur Ergun'un kaleme aldığı, Nisan Akman'ın yöneteceği dizide hikâye günümüz Türkiye'sinde geçecek.
    [h=4]ÇEKİMLER MUDANYA'DA[/h] Çekimlerine yakında başlanacak dizide ayrıca Nesrin Cevadzade, Ahmet Saraçoğlu, Gözde Kansu, Zeynep Eronat, Macit Koper, Saygın Soysal ve Münir Canar da rol alacak. Bursa'nın Mudanya İlçesi'nde yapılacak çekimler için Ericek Köyü yakınlarındaki büyük bir alana dev bir panayır kuruldu. Panayır alanına motocross parkuru da yapıldı. Seçkin Özdemir, motor tutkunu olan İlyas karakteri için özel ders aldı. (Hürriyet)

3. i

irem Yeni Üye

Selvi Boylum Al yazmalımdaki gibi senaryo aynımı acaba

4. a

abrek Yeni Üye

aynı başlar alakasız devam eder.

5. _

_tugba_ Yeni Üye

Fehriye bu rolü kıvırır va dizide çok tutar söylemedi demeyin.

6. Murat

Murat Yönetici

Alyazmalım dizisi oyuncuları
    Alyazmalım dizisi oyuncu kadrosu
    Alyazmalım dizi oyuncuları

[TABLE="width: 350"]
    [/TABLE]

Alyazmalım Dizi Oyuncuları

Özge Özpirinçci 'Asya',
    Seçkin Özdemir 'İlyas'
    Barış Falay da 'Cemşit'
    Nesrin Cevadzade,
    Ahmet Saraçoğlu,
    Zeynep Eronat,
    Aslı İçözü,
    Macit Koper
    Diziyi kaleme alan Mahinur
    Yönetmen Nisan Akman

Alyazmalım Dizisi yakında atv'de olacak.

Alyazmalım dizisiyle ilgili detayları daha ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacagız

7. i

irem Yeni Üye

Özge Özpirinçci'nin oyunculuğunu beğeniyorum bu dizidede başarılı olacagından süphem yok

8. A

Abdullah Yeni Üye

Bir çok diziler güzel başlar ama sonrada alakasızca devam etmeye başlar...

9. M

Misafir Misafir

çok tatlısın yaa seçkin özdemir

10. e

elif_92 Yeni Üye

Dizinin ilk bölümünü bekliyorum harika olacak alide var:)

11. G

Güliz Yeni Üye

Kırmızı Eşarp isimli eserinden uyarlanan Alyazmalım ile filmin bir alakası olmayacak göreceksiniz devir değişti çünkü kurguda degişir.

12. a

ayca Yeni Üye

Katılıyorum, Günümüze uyarlanacagı icin Senaryo degişecektir. Film ve Dizide ayrı yapıdadır bu nedenle daha akıcı olacaktır.

13. M

Misafir Misafir

seçkin özdemir gerçekten çok başarılı ve yakışıklı bir oyuncu büyük hayranlarından birisiyim al yazamalım adlı dizide başrol oynuyor merakla bekliyorum .(söylemek istediğim bir şey var kanal d de bir çocuk sevdim adlı dizideki hakan kürtaş’a benziyor.)

14. M

Misafir Misafir

ikinci bölümde hemen yataga giriyorlar ... -.- iyi, dizi bir ay sonra biter.. uff yaa

15. M

Misafir Misafir

Seçkin Özdemir'i çok seviyorum, çok beğeniyorum.

16. M

Misafir Misafir

elif abla ben azerbeycandan yaziyorum. ismim aysel .al yazmalim guzel bir dizi siz turklerin acaib dizileri var ya?mesela adini feriha koydum sssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.ozellikle de cagatay askim ya sagol elif abla.siz turkler supersiniz optum bay.

17. M

Misafir Misafir

şu turuncu saçlı avukat kızın adı ne beyler bayanlar? (gerçek adı) şu cemşitle aynı evde kalıyor hani ?

18. M

Muhibbi Yeni Üye

bu dizide evlilik ve boşanma günlük ihtiyaçlar gibi.ayrıca rahmetlik cengiz aytmatov bu diziyi izlese samuray kılıcıyla gırtlağını keserek intihar ederdi.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş