Akil insanlar listesindeki isimler kimlerdir?

Konu, 'Haberler' kısmında Mevsim tarafından paylaşıldı.

  1. M

    Mevsim Yeni Üye

    Ülkemizin geleceğini ilgilendiren önemli olaylardan bir tanesi de Akil adamlar kimler olacak sorusuydu. Gündemi günlerdir meşgul eden listede adı geçen akil insanlar sonunda belli oldu. 49 kişiden oluşan akil insanlar listesindeki isimlerden bazıları şunlar...


    İŞTE AKİL İNSANLAR HEYETİ VE BÖLGELERE GÖRE AKİL İNSANLAR LİSTESİ



    AKDENİZ BÖLGESİ



    1. BAŞKAN: RİFAT HİSARCIKLIOĞLU

    2. BAŞKAN VEKİLİ: LALE MANSUR

    3. SEKRETER: TARIK ÇELENK

    4. KADİR İNANIR

    5. NİHAL BENGİSU KARACA

    6. ŞÜKRÜ KARATEPE

    7. MUHSİN KIZILKAYA

    8. ÖZTÜRK TÜRKDOĞAN (İHD)

    9. HÜSEYİN YAYMAN



    DOĞU ANADOLU BÖLGESİ



    1. BAŞKAN: CAN PAKER

    2. BAŞKAN VEKİLİ: SİBEL ERASLAN

    3. SEKRETER: AYHAN OGAN

    4. MAHMUT ARSLAN (HAK-İŞ)

    5. ABDURRAHMAN DİLİPAK

    6. İZZETTİN DOĞAN

    7. ABDURRAHMAN KURT

    8. ZÜBEYDE TEKER

    9. MEHMET UÇUM



    EGE BÖLGESİ



    1. BAŞKAN:Tarhan Erdem

    2. BAŞKAN VEKİLİ: AVNİ ÖZGÜREL

    3. SEKRETER: ARZUHAN DOĞAN YALÇINDAĞ

    4. VEDAT AHSEN COŞAR (TBB)

    5. EROL EKİCİ (DİSK)

    6. HİLAL KAPLAN

    7. Fuat Keyman

    8. FEHMİ KORU

    9. BASKIN ORAN



    GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ



    1. BAŞKAN: YILMAZ ENSAROĞLU

    2. BAŞKAN VEKİLİ: KEZBAN HATEMİ

    3. SEKRETER: MEHMET EMİN EKMEN

    4. MURAT BELGE

    5. FAZIL HÜSNÜ ERDEM

    6. YILMAZ ERDOĞAN

    7. ETYEN MAHÇUPYAN

    8. LAMİ ÖZGEN (KESK)

    9. AHMET FARUK ÜNSAL (Mazlum Der) )



    İÇ ANADOLU BÖLGESİ



    1. BAŞKAN: AHMET TAŞGETİREN

    2. BAŞKAN VEKİLİ: BERİL DEDEOĞLU )

    3. SEKRETER: CEMAL UŞŞAK )

    4. Vahap Coşkun

    5. DOĞU ERGİL

    6. EROL GÖKA

    7. MUSTAFA KUMLU (TÜRK-İŞ)

    8. FADİME ÖZKAN

    9. CELALETTİN TAŞ



    MARMARA BÖLGESİ



    1. BAŞKAN: DENİZ ÜLKE ARIBOĞAN

    2. BAŞKAN VEKİLİ: MİTHAT SANCAR ...)

    3. SEKRETER: LEVENT KORKUT

    4. MUSTAFA ARMAĞAN

    5. ALİ BAYRAMOĞLU

    6. AHMET GÜNDOĞDU

    7. HAYRETTİN KARAMAN

    8. HÜLYA KOÇYİĞİT

    9. YÜCEL SAYMAN



    KARADENİZ BÖLGESİ



    1. BAŞKAN: YUSUF ŞEVKİ HAKYEMEZ

    2. BAŞKAN VEKİLİ: VEDAT BİLGİN

    3. SEKRETER: FATMA BENLİ

    4. ŞEMSİ BAYRAKTAR (TZOB)

    5. KÜRŞAT BUMİN

    6. ORAL ÇALIŞLAR

    7. ORHAN GENCEBAY

    8. YILDIRAY OĞUR

    9. BENDEVİ PALANDÖKEN (TESK)
     
  2. Murat

    Murat Yönetici

    Umarım memlekete hayırlı bir iş yaparlar, işi sulandırmadan çözüme ulaşırlar.
     
  3. B

    Babet Yeni Üye

    Bir akil insan furyasıdır gidiyor hayırdır inşallah
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş