Akıl almaz rekorlar

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

 1. yosun

  yosun Süper Yönetici

  Mesaj: #1
  Akıl almaz rekorlar  [​IMG]


  Çin'in Guangzhou şehrinde gerçekleşen bir düğün Guiness rekorlar kitabına giriyor, gelinin duvağı 200 metre uzunluğunda.


  http://galeri.milliyet.com.tr/2007/10/19...lar/17.jpg
  Dünyanın en büyük alışveriş arabası, motoru bile var. Edd China adında bir İngiliz rekorun sahibi.  [​IMG]  Slovakyalı Robert Bocian, bir litre birayı 2,8 saniyede içerek "dünyanın en hızlı bira içen adamı" unvanını aldı.  [​IMG]  500 bin dolar değerindeki dünyanın en pahalı düğün pastası, 40 elmas ve 10 mavi seylon yakutla kaplı olmasından dolayı dünya rekorlar kitabına girdi.


  [​IMG]
  Dünyanın en büyük dondurmalı pastası, yine Çin'den... 4,5 m uzunluğunda, 7,7 ton ağırlığında.  [​IMG]  En çok tuğla kırma rekoru denemesi, 22 tuğlayı kırmayı hedefleyen adam rekor kırmayı başaramıyor.


  [​IMG]
  Amerikalı Bryan Berg dünyanın en büyük iskambil kulesini yapıyor, kulenin yüksekliği 3,9 metre.  [​IMG]  1995'te Fransız Jeanne Calnent tam olarak 120 yıl ve 239 gün olarak dünyanın yaşayan en yaşlı kadını olarak dünya rekorlar kitabına girdi.

  [​IMG]
   
 2. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Dünyanın en büyük dondurmalı pastası, yine Çin'den... 4,5 m uzunluğunda, 7,7 ton ağırlığında. Ne kadar güzel duruyor değilmi ? :))))
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş