Ağır Abi Mesajları 2012

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında dilek öğretmen tarafından paylaşıldı.

1. d

dilek öğretmen Yeni Üye

2012 Ağır Abi Mesajları
    Ağır Abi Mesajları Kısa 2012

- Yalanda olsa sevgin gözlerime bak yeter ben gözlerine bakarak kurşun acılarını unuturum yalanda olsa güzelim.

- Karanlık gecelerde çıkar ismimiz aleme ağır abidir adımız bilir alem bizi.

- Dizlerimin üstünde hayatı aşamaktansa göğsüm önümde ölürüm, başım dik hayata meydan okurum koçum.

- Hayatım senin yolunun üstüne çizilmiş gülüm sensiz olamam, yoluna çıkarım her seferinde hayalinle yatarım soğuk gecelerimde.

- Biz ceketimizi omuzumuzda taşıyanlardan değiliz biz aşkımızı kalbimize nasır tutarak sevenlerdeniz.

- Kurşun acıtmaz canımı sevgilim sözlerin yeter beni vurmaya kimse bükmedi bileğimi sadece sen bükdün bakışlarınla ne bilek kaldı ne de yürek kaldı.

- Karanlık gecelerde yıldızları izler bu delikanlı, aşk yarası geçmez kalbi olmuş derbeder.

- Ne sosyete kurbanıyız ne de diskolarda aşk kovalayanlardanız, biz geceleri sokaklarda sevdiğimizi düşünerek haykıran delikanlılarız.

- Her genç delikanlının bir sevgilisi olabilir ama, her genç kızın bir delikanlı sevgilisi olamaz.

- Hiç boşuna rüzgar yapma sonunda olacaksın madara, şekillerini kendine sakla, şaklaban olursun yanımda.

- Hayat bir futbol gol atmak için çalışırız, oyuncu değişiklikleriyle hayatı tamamlarız. Korner ofsayt taç farketmez biz penaltıların adamıyız.

alıntı

2. y

yeşil Yeni Üye

Ağır abilere özel hazırlanmış bu sözleri çok beğendim

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş